Hry Zdarma

Přímočaré Šest z Disney Princezen

Hry Disney

Přímočaré Šest z Disney Princezen

Přímočaré Šest z Disney Princezen Hodnocení: 4/10

Přímočaré Šest z Disney Princezen hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Strávit zábavné čas dokončení počítačové puzzle ženských postav v těchto filmech Disneye (Malá mořská víla, Šípková Růženka, Aladdin, Kráska a zvíře, Sněhurka a sedm trpaslíků, Popelka). Jsou dělat legrační obličeje s rukama nad hlavou, očima a ústy. Získat zábavu s držení těla. Chcete-li dokončit puzzle, musíte kliknout a táhnout kousky, aby se vešly mezi sebou, pomocí myši. Komické scény z filmů Disney Princezny hrát si na dokončení puzzle.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 24342 krát on-line. Pořadí 793 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 2556 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 24342 krát
Přímočaré Šest z Disney Princezen

Hra, kde budete muset dokončit puzzle s obrázkem Disney postav. Můžete mít zábavu čas s ním, v nichž protagonisté vidí dívčí filmy kreslený obrázek. Disney Princezny ve vtipné póze. Dívky dělat legrační obličeje a gesta s obličeji a na rukou. Obraz je rozdělen na kousky a vy budete muset najít jiné kousky zapadají dokončit obraz. Činnost, při které budete muset najít kousky, které se hodí s ostatními vidět znovu celý obraz Disney postav.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Přímočaré Šest z Disney Princezen pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Přímočaré Šest z Disney Princezen. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Přímočaré Šest z Disney Princezen , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Přímočaré Šest z Disney Princezen je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Přímočaré Šest z Disney Princezen, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Přímočaré Šest z Disney Princezen
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523892
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471453
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96130 hlasů
Odehrané
635309
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...