Hry Zdarma

Big Hero 6 puzzle

Hry Disney

Big Hero 6 puzzle

Big Hero 6 puzzle Hodnocení: 6/10

Big Hero 6 puzzle hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hiro a Baymax, hlavní postavy z filmu Big Hero 6, se v této hře o kompletní puzzle. Tento nový film od Walt Disney Pictures je vtipný příběh o Hiro Hamada, velmi inteligentní dítě, které učinil svůj vlastní robota s názvem Baymax. Na obrázku puzzle se objeví Hiro se snaží dát rukavice na Baymax, který je součástí brnění navržený sám. Jediné, co musíte udělat, aby dokončení této skvělé puzzle je umístit každý z kusů na správném místě. Pro pomoc se můžete podívat na náhled na stranu, aby se zorientovat. Jak dlouho trvá, než si to vyřešit?

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7344 krát on-line. Pořadí 3490 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 34 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7344 krát
Big Hero 6 puzzle

Big Hero 6 je Walt Disney Pictures film založený na příběhu Marvel Comics vydavatele. V tomto filmu je vyprávěn příběh o zázračné dítě chlapec jménem Hiro Hamada tvořící skupinu superhrdinů s jeho robot Baymax a dalšími přáteli jako Fredzilla, Wasabi-No-Ginger, Go-Go Tomago a Honey Lemon. Společně musí čelit mocné zločince s názvem Démon, který vede k nebezpečné zločinecké sítě. Tento film režíroval Don Hall a Chris Williams.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Big Hero 6 puzzle pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Big Hero 6 puzzle. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Big Hero 6 puzzle , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Big Hero 6 puzzle je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Big Hero 6 puzzle, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Big Hero 6 puzzle
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523531
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471109
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96120 hlasů
Odehrané
634818
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...