Hry Zdarma

létání Baymax Big Hero 6

Hry Disney

létání Baymax Big Hero 6

Létání Baymax Big Hero 6 Hodnocení: 7/10

létání Baymax Big Hero 6 hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře Disney filmu Big Hero 6 ovládat Baymax robota s červeným výzbroji. Je to brnění vytvořený Hiro Hamada, který mu dává superhrdinu. Pro kontrolu letu Baymax musíte použít klávesy se šipkami. Dávejte pozor, abyste hit všechny překážky.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7673 krát on-line. Pořadí 3513 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 38 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7673 krát
létání Baymax Big Hero 6

Baymax je protagonista Big Hero 6 je Walt Disney film, který měl premiéru na konci roku 2014. Tento animovaný film je založen na příběhu Marvel, ale má mnoho změn a úprav, že má styl, Disney, která charakterizuje všechny jeho filmy.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem létání Baymax Big Hero 6 pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem létání Baymax Big Hero 6. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra létání Baymax Big Hero 6 , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra létání Baymax Big Hero 6 je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem létání Baymax Big Hero 6, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

létání Baymax Big Hero 6
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523892
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471453
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96130 hlasů
Odehrané
635309
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...