Hry Zdarma

Puzzle ze slavných Disney princezny

Hry Disney

Puzzle ze slavných Disney princezny

Puzzle ze slavných Disney princezny Hodnocení: 5/10

Puzzle ze slavných Disney princezny hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Kompletní legrační puzzle s obrázkem známých Disney princezen. Musíte se s každou kartu s myší a umístit ji na svém místě. Bavte se dotvoření počítače puzzle ženské postavy těchto filmů Disney (Malá mořská víla, Šípková Růženka, Aladdin, Kráska a zvíře, Sněhurka a sedm trpaslíků nebo Popelka). Porovnat každý z kusů s jinou zjistit, které zapadají a pomáhají dokončit obraz. Cílem je vrátit vidět úplný obraz princezny. Předat dobře nejoblíbenějších postav Disney.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 21676 krát on-line. Pořadí 936 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 1482 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 21676 krát
Puzzle ze slavných Disney princezny

Udělejte si puzzle z ženských postav v animovaných filmů Walta Disneye. Kompletní puzzle hra s hlavními postavami z filmů. Nejslavnější dívky. Budete rád všechny protagonisty filmů nejznámější Disney karikatury. Umístěte každý kus na místě. Obrázek z přátel se rozloží na nestejné části, které budete potřebovat připojit rekonstruovat obraz, který měl na prvním místě. Je tojednoduché, snadné úroveň, pro všechny věkové kategorie a vhodné pro děti.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Puzzle ze slavných Disney princezny pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Puzzle ze slavných Disney princezny. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Puzzle ze slavných Disney princezny , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Puzzle ze slavných Disney princezny je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Puzzle ze slavných Disney princezny, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Puzzle ze slavných Disney princezny
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523892
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471453
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96130 hlasů
Odehrané
635310
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...