Hry Zdarma

Stitch převlek

Hry Disney

Stitch převlek

Stitch převlek Hodnocení: 5/10

Stitch převlek hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cizinec v hlavní roli Walt Disney film, Lilo a Stitch, je mistr převleků, a to ukazuje v této hře se vyznačuje mnoha postav. Nejprve se bude volit jeho kostým, a musíte pomoci hledáte každý prvek v různých zásuvky a skříně.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6539 krát on-line. Pořadí 3649 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 34 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6539 krát
Stitch převlek

Pomáhá Stitch zamaskovat některé vtipné znaky, jako Elvis, Marilin Monroe nebo Lilo. Každý oděv je v jednom z těchto zásuvek nebo skříněk v pokoji a dívat se dobře na fotografiích shromáždit všechny prvky každého oblečení.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Stitch převlek pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Stitch převlek. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Stitch převlek , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Stitch převlek je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Stitch převlek, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Stitch převlek
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523562
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471140
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96122 hlasů
Odehrané
634859
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...