Hry Zdarma

Cestování po moři proudu

Hry dovednostní

Cestování po moři proudu

Cestování po moři proudu Hodnocení: 6/10

Cestování po moři proudu hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jste na cestách jako mořské želvy od oceánských proudů mimo australského pobřeží hledáte hvězdice. Budete muset přes potok k prozkoumání Great Barrier Reef vybírání si cestu všechny korály, mušle a hvězdice, ale péče by se měli vyhnout medúzy, protože to vás může dojít ke zpoždění na vaší cestě. Průvodce vaše želva s myší na počítači u australského pobřeží. Budete cestovat do Cairns, Brisbane, Gold Coast a jinde.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 20246 krát on-line. Pořadí 941 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 1954 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 20246 krát
Cestování po moři proudu

Hra, kde musíte řídit s želva plavání v moři proudu přes vodách Austrálie. Musíte vzít zvíře do Velkého bariérového útesu, v podvodním cestě, turné Austrálie. Protagonisté hry jsou želvy. Australské mořské želvy jsou velké zvířata, která se živí rybami a chůze na dlouhé vzdálenosti na moři. V této činnosti je třeba vést aktuální chvíli zvíře lokalizuje zvířata a ceny. Musíte se vyhnout medúzy, aby nedošlo ke ztrátě bodů.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Cestování po moři proudu pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Dovednostní flash hra s názvem Cestování po moři proudu. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Cestování po moři proudu , a to se vztahuje k Dovednostní. Naše nová hra Cestování po moři proudu je jedna z nejlepších her Dovednostní najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Cestování po moři proudu, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Cestování po moři proudu
ZPĚT

Dovednostní nejhranější hry

Drahokamy Hrát ►

Drahokamy

4
4 z 10 - 7048 hlasů
Odehrané
79278
krát

Zničit klenoty vytvořením linky 3 nebo více drahokamů ze stejného druhu. Můžete jim pohybovat pomocí myši kliknout a swap přilehlých klenoty.

Věž kopečky zmrzliny Hrát ►

Věž kopečky zmrzliny

4
4 z 10 - 5540 hlasů
Odehrané
46548
krát

Musíte postavit nejvyšší věž kopečky zmrzliny na světě. Donald a máte k poklesu kopeček zmrzliny na kužel pod.Potíž je žebřík, na kterém se pohybují těsně nad oplatky. Buďte opatrní, pokud ztratíte příliš mnoho míčů, ztratíte hru. Máte k poklesu míč přesně na poslední, který připadá na tento zůstat na vrcholu. Čím vyšší je věž můžete získat více bodů. Ukázat s ...

Kliknutím Hrát ►

Kliknutím

6
6 z 10 - 1958 hlasů
Odehrané
36529
krát

Klikněte pro vysoké skóre. Návod: klikněte tak rychle, jak můžeš. Stáhněte powerups dát více času. Máte kliknutím moc?