Hry Zdarma

lepidlo želé

Hry dovednostní

Lepidlo želé

Lepidlo želé Hodnocení: 7/10

Lepidlo želé hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato hra je opravdu zábavná, a cílem je, aby si to želé míč chytit všechny hvězdy, visacího zámku klíč a otvor na další úroveň cíle. Chcete-li to provést, musíte spustit želatinové řetězců blíže k vašim cílům. V prvních hrách je malý tutorial.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5003 krát on-line. Pořadí 3656 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 12 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5003 krát
lepidlo želé

Tato online hra je inspirována Cut the Rope, populární hra pro iPhone a Android, ve které budete muset dát cukroví legračními postavami různých řezání lan. V této hře, je charakter želatiny, která se pohybuje po obrazovce shromažďovat všechny hvězdy a klíč ke každé úrovni.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem lepidlo želé pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Dovednostní flash hra s názvem lepidlo želé. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra lepidlo želé , a to se vztahuje k Dovednostní. Naše nová hra lepidlo želé je jedna z nejlepších her Dovednostní najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem lepidlo želé, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

lepidlo želé
ZPĚT

Dovednostní nejhranější hry

Drahokamy Hrát ►

Drahokamy

4
4 z 10 - 7048 hlasů
Odehrané
79278
krát

Zničit klenoty vytvořením linky 3 nebo více drahokamů ze stejného druhu. Můžete jim pohybovat pomocí myši kliknout a swap přilehlých klenoty.

Věž kopečky zmrzliny Hrát ►

Věž kopečky zmrzliny

4
4 z 10 - 5540 hlasů
Odehrané
46548
krát

Musíte postavit nejvyšší věž kopečky zmrzliny na světě. Donald a máte k poklesu kopeček zmrzliny na kužel pod.Potíž je žebřík, na kterém se pohybují těsně nad oplatky. Buďte opatrní, pokud ztratíte příliš mnoho míčů, ztratíte hru. Máte k poklesu míč přesně na poslední, který připadá na tento zůstat na vrcholu. Čím vyšší je věž můžete získat více bodů. Ukázat s ...

Kliknutím Hrát ►

Kliknutím

6
6 z 10 - 1958 hlasů
Odehrané
36529
krát

Klikněte pro vysoké skóre. Návod: klikněte tak rychle, jak můžeš. Stáhněte powerups dát více času. Máte kliknutím moc?