Hry Zdarma

Marshmallow království

Hry dovednostní

Marshmallow království

Marshmallow království Hodnocení: 7/10

Marshmallow království hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete ovládat legrační přípitek musí vyhnout se pádu marshmallows sbírat zlaté mince. Pomocí kláves se šipkami pro ovládání charakter. Když vám dojdou životy, můžete si koupit upgrade na začátku úrovně a dosažení vyššího skóre.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5419 krát on-line. Pořadí 3627 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 12 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5419 krát
Marshmallow království

V této hře musíte uplatnit své reflexy, aby se vyhnul překážkám, které spadají z vrcholu. Postavy v této hře jsou kawaii styl, a velmi roztomilý dětský styl vznikl v Japonsku. V této sladké království všechny postavy jsou velmi veselá.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Marshmallow království pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Dovednostní flash hra s názvem Marshmallow království. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Marshmallow království , a to se vztahuje k Dovednostní. Naše nová hra Marshmallow království je jedna z nejlepších her Dovednostní najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Marshmallow království, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Marshmallow království
ZPĚT

Dovednostní nejhranější hry

Drahokamy Hrát ►

Drahokamy

4
4 z 10 - 7048 hlasů
Odehrané
79277
krát

Zničit klenoty vytvořením linky 3 nebo více drahokamů ze stejného druhu. Můžete jim pohybovat pomocí myši kliknout a swap přilehlých klenoty.

Věž kopečky zmrzliny Hrát ►

Věž kopečky zmrzliny

4
4 z 10 - 5540 hlasů
Odehrané
46548
krát

Musíte postavit nejvyšší věž kopečky zmrzliny na světě. Donald a máte k poklesu kopeček zmrzliny na kužel pod.Potíž je žebřík, na kterém se pohybují těsně nad oplatky. Buďte opatrní, pokud ztratíte příliš mnoho míčů, ztratíte hru. Máte k poklesu míč přesně na poslední, který připadá na tento zůstat na vrcholu. Čím vyšší je věž můžete získat více bodů. Ukázat s ...

Kliknutím Hrát ►

Kliknutím

6
6 z 10 - 1958 hlasů
Odehrané
36529
krát

Klikněte pro vysoké skóre. Návod: klikněte tak rychle, jak můžeš. Stáhněte powerups dát více času. Máte kliknutím moc?