Hry Zdarma

Mini golf Wonderputt

Hry dovednostní

Mini golf wonderputt

Mini golf Wonderputt Hodnocení: 8/10

Mini golf wonderputt hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Mini golf hra, kde budete muset prokázat své schopnosti tím, že udeří míč do různých otvorů.Krajina se mění, jak si jít nad rámec úrovně. Trefit golfový míček musíte zvolit směr a sílu s vaší počítačovou myš. Jak budete postupovat úrovně, budou mnohem obtížnější překonat.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5268 krát on-line. Pořadí 3624 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 16 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5268 krát
Mini golf Wonderputt

Legrační Wonderputt mini golf hra, kde musíte dávat golfový míček do příslušného otvoru. Hra má různé scénáře s trávou, vodou, pískem, hory, sníh, atd Navíc, vzhled scény se mění a objeví se nové prvky. Pokud máte rádi minigolf, objevovat tento nový způsob, jak si vychutnat tuto hru.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Mini golf Wonderputt pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Dovednostní flash hra s názvem Mini golf Wonderputt. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Mini golf Wonderputt , a to se vztahuje k Dovednostní. Naše nová hra Mini golf Wonderputt je jedna z nejlepších her Dovednostní najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Mini golf Wonderputt, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Mini golf Wonderputt
ZPĚT

Dovednostní nejhranější hry

Drahokamy Hrát ►

Drahokamy

4
4 z 10 - 7048 hlasů
Odehrané
79278
krát

Zničit klenoty vytvořením linky 3 nebo více drahokamů ze stejného druhu. Můžete jim pohybovat pomocí myši kliknout a swap přilehlých klenoty.

Věž kopečky zmrzliny Hrát ►

Věž kopečky zmrzliny

4
4 z 10 - 5540 hlasů
Odehrané
46548
krát

Musíte postavit nejvyšší věž kopečky zmrzliny na světě. Donald a máte k poklesu kopeček zmrzliny na kužel pod.Potíž je žebřík, na kterém se pohybují těsně nad oplatky. Buďte opatrní, pokud ztratíte příliš mnoho míčů, ztratíte hru. Máte k poklesu míč přesně na poslední, který připadá na tento zůstat na vrcholu. Čím vyšší je věž můžete získat více bodů. Ukázat s ...

Kliknutím Hrát ►

Kliknutím

6
6 z 10 - 1958 hlasů
Odehrané
36529
krát

Klikněte pro vysoké skóre. Návod: klikněte tak rychle, jak můžeš. Stáhněte powerups dát více času. Máte kliknutím moc?