Hry Zdarma

První Osoba Platformy

Hry dovednostní

První osoba platformy

První Osoba Platformy Hodnocení: 5/10

První osoba platformy hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Gump je bez 3D platforma skákání hra ve blesk. Můžete pohybovat s W, A, S a D klávesy, a rozhlížím se kliknutím a tažením myši na obrazovce. Tato hra je dodáván s několika zábavných map. Můžete dokonce vytvořit vlastní mapu s jeho editoru map.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6181 krát on-line. Pořadí 3458 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 0 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6181 krát
První Osoba Platformy

3D grafika je grafika, které používají tří-dimenzionální reprezentace geometrických dat uložených v počítači za účelem provádění výpočtů a renderování 2D obrázků.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem První Osoba Platformy pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Dovednostní flash hra s názvem První Osoba Platformy. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra První Osoba Platformy , a to se vztahuje k Dovednostní. Naše nová hra První Osoba Platformy je jedna z nejlepších her Dovednostní najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem První Osoba Platformy, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

První Osoba Platformy
ZPĚT

Dovednostní nejhranější hry

Drahokamy Hrát ►

Drahokamy

4
4 z 10 - 7048 hlasů
Odehrané
79901
krát

Zničit klenoty vytvořením linky 3 nebo více drahokamů ze stejného druhu. Můžete jim pohybovat pomocí myši kliknout a swap přilehlých klenoty.

Věž kopečky zmrzliny Hrát ►

Věž kopečky zmrzliny

4
4 z 10 - 5540 hlasů
Odehrané
47195
krát

Musíte postavit nejvyšší věž kopečky zmrzliny na světě. Donald a máte k poklesu kopeček zmrzliny na kužel pod.Potíž je žebřík, na kterém se pohybují těsně nad oplatky. Buďte opatrní, pokud ztratíte příliš mnoho míčů, ztratíte hru. Máte k poklesu míč přesně na poslední, který připadá na tento zůstat na vrcholu. Čím vyšší je věž můžete získat více bodů. Ukázat s ...

Kliknutím Hrát ►

Kliknutím

6
6 z 10 - 1958 hlasů
Odehrané
37230
krát

Klikněte pro vysoké skóre. Návod: klikněte tak rychle, jak můžeš. Stáhněte powerups dát více času. Máte kliknutím moc?