Hry Zdarma

Střílet tlak vody

Hry dovednostní

Střílet tlak vody

Střílet tlak vody Hodnocení: 2/10

Střílet tlak vody hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hlavním cílem je dostat se na konec úrovně, protože to, musíte střílet tlak vody v opačném směru, měli byste jít. Pokud budete trávit všechny své zásoby vody, musíte začít znovu. Chcete-li ovládat postavu budete potřebovat pouze počítačové myši. Dejte si pozor na překážky, se kterými se setkáte!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5341 krát on-line. Pořadí 3635 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 2.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnocení na základě 6 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5341 krát
Střílet tlak vody

Tato hra na platformě žánru má způsob, jak hrát úplně jiný a originální.Znak není se ovládá pomocí kláves se šipkami na klávesnici, ale proudem tlakové vody, která je střílíte myší. Hráč musí ovládat sílu a směr.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Střílet tlak vody pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Dovednostní flash hra s názvem Střílet tlak vody. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Střílet tlak vody , a to se vztahuje k Dovednostní. Naše nová hra Střílet tlak vody je jedna z nejlepších her Dovednostní najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Střílet tlak vody, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Střílet tlak vody
ZPĚT

Dovednostní nejhranější hry

Drahokamy Hrát ►

Drahokamy

4
4 z 10 - 7048 hlasů
Odehrané
79277
krát

Zničit klenoty vytvořením linky 3 nebo více drahokamů ze stejného druhu. Můžete jim pohybovat pomocí myši kliknout a swap přilehlých klenoty.

Věž kopečky zmrzliny Hrát ►

Věž kopečky zmrzliny

4
4 z 10 - 5540 hlasů
Odehrané
46548
krát

Musíte postavit nejvyšší věž kopečky zmrzliny na světě. Donald a máte k poklesu kopeček zmrzliny na kužel pod.Potíž je žebřík, na kterém se pohybují těsně nad oplatky. Buďte opatrní, pokud ztratíte příliš mnoho míčů, ztratíte hru. Máte k poklesu míč přesně na poslední, který připadá na tento zůstat na vrcholu. Čím vyšší je věž můžete získat více bodů. Ukázat s ...

Kliknutím Hrát ►

Kliknutím

6
6 z 10 - 1958 hlasů
Odehrané
36529
krát

Klikněte pro vysoké skóre. Návod: klikněte tak rychle, jak můžeš. Stáhněte powerups dát více času. Máte kliknutím moc?