Hry Zdarma

Věže kusů

Hry dovednostní

Věže kusů

Věže kusů Hodnocení: 8/10

Věže kusů hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Shromažďovat všechny kousky stejné barvy, aniž se dotknete jakékoli jiné barvy, aby se nejvyšší věž a získat nejvyšší skóre. Nedotýkejte se části jiných barev nebo vaše věž bude explodovat. Pokud si myslíte, že není možné přidat více souborů, klepněte na tlačítko myši a přidat všechny body a můžete začít znovu s novou věží jiné barvy. Pokud se dotknete barvu, kterou by neměl být penalizován ztratíte vaše věž více kusů se bránit vaše hra bude vypadat.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5635 krát on-line. Pořadí 3572 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 12 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5635 krát
Věže kusů

Dovednost hra, ve které budete muset vytvořit věž s kousky, které jsoustejné barvy. Musíte použít myš jít dotýkat se karty jedné barvy bude kladen na sobě. Ukázat své dovednosti s myší vysokou věž žetonů barvy, aniž byste se dotkli ostatní. Můžete se nedotýkejte karty jiné barvy, než děláte věž, pokud se dotknete vaše věž bude explodovat a zmizí a body záznamy. Musíte mít hodně dovednosti, abyste se nedotkli barvy hry. Velmi futuristický obraz s jasnými světly pro tuto hru, že budete rádi a vy můžete mít dobrý čas.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Věže kusů pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Dovednostní flash hra s názvem Věže kusů. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Věže kusů , a to se vztahuje k Dovednostní. Naše nová hra Věže kusů je jedna z nejlepších her Dovednostní najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Věže kusů, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Věže kusů
ZPĚT

Dovednostní nejhranější hry

Drahokamy Hrát ►

Drahokamy

4
4 z 10 - 7048 hlasů
Odehrané
79278
krát

Zničit klenoty vytvořením linky 3 nebo více drahokamů ze stejného druhu. Můžete jim pohybovat pomocí myši kliknout a swap přilehlých klenoty.

Věž kopečky zmrzliny Hrát ►

Věž kopečky zmrzliny

4
4 z 10 - 5540 hlasů
Odehrané
46548
krát

Musíte postavit nejvyšší věž kopečky zmrzliny na světě. Donald a máte k poklesu kopeček zmrzliny na kužel pod.Potíž je žebřík, na kterém se pohybují těsně nad oplatky. Buďte opatrní, pokud ztratíte příliš mnoho míčů, ztratíte hru. Máte k poklesu míč přesně na poslední, který připadá na tento zůstat na vrcholu. Čím vyšší je věž můžete získat více bodů. Ukázat s ...

Kliknutím Hrát ►

Kliknutím

6
6 z 10 - 1958 hlasů
Odehrané
36529
krát

Klikněte pro vysoké skóre. Návod: klikněte tak rychle, jak můžeš. Stáhněte powerups dát více času. Máte kliknutím moc?