Hry Zdarma

Farma Zvířat

Hry farma

Farma zvířat

Farma Zvířat Hodnocení: 5/10

Farma zvířat hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ozdobte zvířecí farmu s touto zdarma on-line hry. To je korejský blesk hra, ale není třeba rozumět nic hrát, protože je to velmi jednoduché. Stačí přetáhnout položky přes fázi vyzdobit farmu se všemi zvířaty dostanete. Pokud podržíte kurzor myši nad srdcem v levém dolním rohu, uvidíte příklad umístění, aby vám nápady.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9865 krát on-line. Pořadí 2062 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 198 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9865 krát
Farma Zvířat

On-line hra farmě. Zdarma blesk farma hra s prasaty jelenů a kuřat, ale i lev, zebra a dokonce i koala.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Farma Zvířat pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Farma flash hra s názvem Farma Zvířat. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Farma Zvířat , a to se vztahuje k Farma. Naše nová hra Farma Zvířat je jedna z nejlepších her Farma najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Farma Zvířat, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Farma Zvířat
ZPĚT

Farma nejhranější hry

Statku Hrát ►

Statku

6
6 z 10 - 10476 hlasů
Odehrané
84024
krát

V této hře se budete muset koupit plodiny, které se nacházejí na horní-levé části menu, umístit je v polích a stiskněte okraj, která se nachází v horní-pravé části se pak k další zatáčce. Plodiny jsou: kukuřice, bavlna, pšenice a arašídy. Můžete si také koupit zvířata a další služby. Zvířata, které si můžete zakoupit, jsou: prase, kuřata, sloni jsou dobytek.

Zachrání Hospodářská Zvířata Hrát ►

Zachrání hospodářská zvířata

5
5 z 10 - 1412 hlasů
Odehrané
29074
krát

V této hře musíte zachránit hospodářských zvířat. Chcete-li jim pomoci, musíte kliknout na zvíře, které počítač řekne vám, pulzující levé tlačítko myši. Můžete získat body, když kliknete na zvíře, které počítač říká, že pro vás a vaše místo bude 0, pokud selže. Míjíme na úrovni, když se dostanete skóre, které počítač říká, že na vás. Několik zvířat: prasata, ovce ...

Farma Mánie 2 Hrát ►

Farma mánie 2

5
5 z 10 - 1502 hlasů
Odehrané
22636
krát

Přejete si, aby se zemědělství? Pak si nenechte ujít svou šanci se této on-line hře! Osvojit si nové dovednosti, koupit moderní vybavení a dobře se starat o své domácnosti, aby vaše farmy vypadají lépe a hezčí!