Hry Zdarma

Správa Farmy

Hry farma

Správa farmy

Správa Farmy Hodnocení: 7/10

Správa farmy hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře, yo muset zvládnout farmu každý den výsevem zeleniny a ovoce nebo nákupu kuřat, která ležela vejce. Budete mít několik plodiny, ve kterém se semena rostlin, které musíte nejprve koupit v obchodě, a stodola, aby kuřata si koupit palců Podívejte se na to, co obchod nabízí, mohou být hnojiva nebo více. Klikněte na váš dům do konce dne, a když přijde čas, sklizeň vaše zeleninu a sbírat vejce. Poté je prodávat.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8749 krát on-line. Pořadí 2368 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 110 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8749 krát
Správa Farmy

Tato on-line hra je o péči o farmu. Musíte krmit zvířata, voda rostliny, a kupovat další materiál, který, aby se více peněz na nákup ještě více semen a slepice.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Správa Farmy pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Farma flash hra s názvem Správa Farmy. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Správa Farmy , a to se vztahuje k Farma. Naše nová hra Správa Farmy je jedna z nejlepších her Farma najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Správa Farmy, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Správa Farmy
ZPĚT

Farma nejhranější hry

Statku Hrát ►

Statku

6
6 z 10 - 10476 hlasů
Odehrané
84024
krát

V této hře se budete muset koupit plodiny, které se nacházejí na horní-levé části menu, umístit je v polích a stiskněte okraj, která se nachází v horní-pravé části se pak k další zatáčce. Plodiny jsou: kukuřice, bavlna, pšenice a arašídy. Můžete si také koupit zvířata a další služby. Zvířata, které si můžete zakoupit, jsou: prase, kuřata, sloni jsou dobytek.

Zachrání Hospodářská Zvířata Hrát ►

Zachrání hospodářská zvířata

5
5 z 10 - 1412 hlasů
Odehrané
29074
krát

V této hře musíte zachránit hospodářských zvířat. Chcete-li jim pomoci, musíte kliknout na zvíře, které počítač řekne vám, pulzující levé tlačítko myši. Můžete získat body, když kliknete na zvíře, které počítač říká, že pro vás a vaše místo bude 0, pokud selže. Míjíme na úrovni, když se dostanete skóre, které počítač říká, že na vás. Několik zvířat: prasata, ovce ...

Farma Mánie 2 Hrát ►

Farma mánie 2

5
5 z 10 - 1502 hlasů
Odehrané
22636
krát

Přejete si, aby se zemědělství? Pak si nenechte ujít svou šanci se této on-line hře! Osvojit si nové dovednosti, koupit moderní vybavení a dobře se starat o své domácnosti, aby vaše farmy vypadají lépe a hezčí!