Hry Zdarma

Volný kop

Hry fotbal

Volný kop

Volný kop Hodnocení: 6/10

Volný kop hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Můžeš mít národní fotbalový tým celou cestu až do konečné? Skóre volné kopy nad a kolem zdi porazit ostatní týmy! Test váš volný kop schopnosti v této online hře. Zkuste a skóre perfektní volný kop nastavením rotace, výška, síla, přesnost, směr a více! Použití myši udělat vaše kopy, ale zkuste to nebude chybět, nebo budete muset začít od začátku tohoto fotbalového obvodu zábavy ....

Krát hrál:

Tato hra se hraje 88877 krát on-line. Pořadí 139 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 12124 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 88877 krát
Volný kop

volné kopy, fotbal, týmů, cíl,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Volný kop pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Fotbal flash hra s názvem Volný kop. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Volný kop , a to se vztahuje k Fotbal. Naše nová hra Volný kop je jedna z nejlepších her Fotbal najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Volný kop, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Volný kop
ZPĚT

Fotbal nejhranější hry

Stolní Fotbal Hrát ►

Stolní fotbal

7
7 z 10 - 8196 hlasů
Odehrané
67045
krát

V této hře si můžete zahrát stolní fotbal, fotbal, stolní hry. Chcete-li začít musíte vybrat ze tří různých typů polí: tráva, pláž a ledu. A můžete si také vybrat hrát samostatně nebo v režimu pro více hráčů. Návod: 1 hráč režim - pomocí šipek nahoru a dolů se pohybovat svou výbavu do požadovaného směru, 2 hráče režimu - Vyzvěte své přátele v režimu pro více hráčů. Využijt ...

Kopy Sankce Hrát ►

Kopy sankce

4
4 z 10 - 3350 hlasů
Odehrané
38280
krát

V této hře jste v mistrovství světa a je třeba zvolit slavný fotbalista. Zvolíte-li hráč fotbalu, musíte kopnout trest rival týmu a obhájit pokuty, které jsou kopl do soupeře tým. Chcete-li kop trestu a obhajovat trest, můžete použít myš.

Doteky s fotbalovým míčem Hrát ►

Doteky s fotbalovým míčem

6
6 z 10 - 4842 hlasů
Odehrané
36999
krát

Kolik jsou schopny dávat dotkne míče dříve, než dopadne na zem? Otestujte si své znalosti s tímto fotbal. Snaží se udržet míč ve vzduchu, což myši tolik dotýká jak je to možné. Zkuste se zlepšit v každé hře! Návod: Klikněte na levé tlačítko myši se udržet míč ve vzduchu. Dejte všechny možné dotkne před tím, než spadne na trávu a chybět hru.