Hry Zdarma

Odebrat Zamčený Kusů

Hry hlavolam

Odebrat zamčený kusů

Odebrat Zamčený Kusů Hodnocení: 9/10

Odebrat zamčený kusů hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato hra je aa zdarma on-line hádanka skládající se z několika dřevěných bloků, které jsou nemožné, aby se od sebe. Každá úroveň, dostanete jedinečnou 3D hádanka se skládá z bloků, které drží navzájem spolu. Vaším cílem je, aby se od sebe! Chcete-li přepnout nástroje stisknutím mezerníku nebo kliknutím na ikonu nástroje. Můžete držet mezerník používat jiný nástroj, který není vybraný. Při použití pohledem nástroje (oko se zobrazí ikona v levém spodním kruhu), můžete otočit hádanka s myší při držení levého tlačítka myši. Při použití tažného nástroje (ikona ruky) klikněte na kus, aby pop-up volby osy věcička a zatáhněte v požadovaném směru.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7072 krát on-line. Pořadí 3146 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 9.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hodnocení na základě 28 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7072 krát
Odebrat Zamčený Kusů

Zabalte svou mysl kolem příštího intenzivní zdarma on-line 3D hra hádanka s mrazivým atmosférou!

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Odebrat Zamčený Kusů pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Hlavolam flash hra s názvem Odebrat Zamčený Kusů. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Odebrat Zamčený Kusů , a to se vztahuje k Hlavolam. Naše nová hra Odebrat Zamčený Kusů je jedna z nejlepších her Hlavolam najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Odebrat Zamčený Kusů, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Odebrat Zamčený Kusů
ZPĚT

Hlavolam nejhranější hry

Hádanka kousek po kousku ze Simpsonvi Hrát ►

Hádanka kousek po kousku ze simpsonvi

3
3 z 10 - 11426 hlasů
Odehrané
109279
krát

Hádanka, ve které stisknutím tlačítkakus se zdá být umístěna, a zatlačte mít další kus. Už dělá tuto hádanku protagonistů nejbláznivější animovaného seriálu televize (Simpsonovi) legraci. Chcete-li dokončit puzzle musíte umístit na kus apočítač vám řekne, když jste umístili kousek, klikněte na červené tlačítko a objeví senová část obrazu, které byste se měli podívat, kam umístit. Takže až ...

Barva řetězce Hrát ►

Barva řetězce

6
6 z 10 - 4636 hlasů
Odehrané
53407
krát

Klikněte shodné barvy na jasnou nich - můžete vymazat celé distribuční sítě? Použití bomby když narazíte. Čím delší řetězec barvy, tím vyšší je skóre! Návod: Klikněte barevnými kameny k jejich odstranění, aby dlouhých řetězců barvu pro vyšší skóre. Použití bomby k destory jeden 3x3 mřížky. Kontrolní systém: Požár: levým tlačítkem myši a pohyb: myš.

Bejeweled Barevné Kameny Hrát ►

Bejeweled barevné kameny

5
5 z 10 - 3598 hlasů
Odehrané
52676
krát

Pomocí myši ke kontrole barevných bloků. Pokuste se odstranit všechny dlaždice vyhrát. Klikněte na levé tlačítko myši se a pusť se dlaždice, kdykoli budete chtít. Zápas barvy! Použít první volba v menu hrát.