Hry Zdarma

Poškrábat Simulátor

Hry hudba

Poškrábat simulátor

Poškrábat Simulátor Hodnocení: 9/10

Poškrábat simulátor hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tomto volném on-line hry se můžete cítit jako opravdový DJ ve vedení nádobí. Existují tři úrovně, na kterých si můžete vybrat od počátku, se třemi různými stupni obtížnosti, ale i další prvky, které na sebe vzájemně. Provoz je velmi jednoduchý, stačí pohybovat myší přes prvků, aby vydávaly různé zvuky. Můžete také povolit nebo zakázat položky a měnit disky. Ukažte, že máte hudební nadání a nechat vaši přátelé divit, s vaší relaci!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10249 krát on-line. Pořadí 1938 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 9.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hodnocení na základě 158 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10249 krát
Poškrábat Simulátor

Umění nuly je DJ nebo turntablist technika, která zahrnuje přesouvání vinylové desky pod jehlou ve dvou směrech, a zároveň interakci s crossfaderu na mixéru nebo gramofon.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Poškrábat Simulátor pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Hudba flash hra s názvem Poškrábat Simulátor. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Poškrábat Simulátor , a to se vztahuje k Hudba. Naše nová hra Poškrábat Simulátor je jedna z nejlepších her Hudba najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Poškrábat Simulátor, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Poškrábat Simulátor
ZPĚT

Hudba nejhranější hry

Hrát na klavír on-line Hrát ►

Hrát na klavír on-line

3
3 z 10 - 19494 hlasů
Odehrané
220962
krát

Simulátor hrát na klavír on-line, který vám umožní hrát klíče jen s dotykem dopis kláves na klávesnici a dotkl se její zvuk jako skutečný klavír. Zdarma emulátor hrát na piano na počítači s reálným zvukem klavíru. Můžete použít klávesy na klávesnici nebo stisknutím levého tlačítka myši na virtuální klávesy a hudební noty opravdu zvuku. Pomocí této hry se cvičit s hudební noty, noty a hrát vše, co chcete hudbu. Zábava a vzd ...

Hrát na Klavír Hrát ►

Hrát na klavír

3
3 z 10 - 10920 hlasů
Odehrané
153616
krát

V této hudební hře, musíte hrát na klavír skládat rock melodie. Chcete-li hrát na klavír, budete puls levým tlačítkem myši na tlačítko a změnit další klíč klavír, můžete pohybovat myší.

Xylofon Mistr Hrát ►

Xylofon mistr

6
6 z 10 - 5114 hlasů
Odehrané
64052
krát

Komponovat vlastní hudbu s tímto velkým xylofon! Návod: hrát s klávesnicí, pomocí kláves A, S, D, F, J, K, L, a;. Stisknutím každého z klíčů kdykoli, dopis, že dostane žlutou barvu bar.