Hry Zdarma

Bláznivý Kadeřník

Hry kadeřnictví

Bláznivý kadeřník

Bláznivý Kadeřník Hodnocení: 6/10

Bláznivý kadeřník hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato bezplatná on-line hry je kadeřník, který bude mít na podporu klientů a aby jim to, co žádají, jako je stříhání vlasů, mytí nebo barvení. Pokud klienti jsou unaveni čekáním, ztratíte body a klienty.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 15244 krát on-line. Pořadí 1360 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 328 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 15244 krát
Bláznivý Kadeřník

kadeřník, střih vlasů hra, barvení vlasů hra, umýt vlasy hru,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bláznivý Kadeřník pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Kadeřnictví flash hra s názvem Bláznivý Kadeřník. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bláznivý Kadeřník , a to se vztahuje k Kadeřnictví. Naše nová hra Bláznivý Kadeřník je jedna z nejlepších her Kadeřnictví najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bláznivý Kadeřník, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bláznivý Kadeřník
ZPĚT

Kadeřnictví nejhranější hry

Buďte Účes Hrát ►

Buďte Účes

6
6 z 10 - 2834 hlasů
Odehrané
48612
krát

V této hře dívek, si práci v kadeřnictví, a musíte kliknout na jeden obrázek, který se objeví v pravé části obrazovky, nebo klikněte na ikonu \"vzory\" a budete muset provést, že klient má tento účes, nebo dobrý účes. Chcete-li tuto činnost, musíte kliknout na ikony, které se objeví na obou stranách obrazovky snížit, hřeben, plísně, hladké a odstínu vlasů. Když skončila, musíte kliknout na ikonu \"show\" a po ...

Hřeben Dívky Hrát ►

Hřeben dívky

5
5 z 10 - 1956 hlasů
Odehrané
38390
krát

V této dívky hry, musíte hřeben dívka v beauty salon. Chcete-li hřeben ji, musíte kliknout na účes, který se vám líbí víc, že s myší. Chcete-li získat účes, který jste si vybrali, musíte kliknout slévač, vidlice, kudrlinky, paletu barev a dalších prvků. Když skončila, bude počítač pravím vám vaše skóre vyjádřený v procentech.

Uspořádat Holka Data Hrát ►

Uspořádat holka data

5
5 z 10 - 1322 hlasů
Odehrané
26455
krát

V této hře holky, vy jste kadeřnice, které pracují v salonu krásy a vy budete muset snížit, hřeben, plísně, hladké a odstínu vlasů dívka datu se svým přítelem. Chcete-li tuto činnost, musíte kliknout slévač, vidlice, kudrlinky, paletu barev a vy Po kliknutí se dívka vlasy.