Hry Zdarma

Qix Klasika v 3D 2

Hry klasické arkády

Qix klasika v 3d 2

Qix Klasika v 3D 2 Hodnocení: 7/10

Qix klasika v 3d 2 hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jeden z nejočekávanějších pokračování k jednomu z nejlepších remaku jednoho z nejlepších arced her je zpět! Tato bezplatná on-line hra je remake verze slavného a starého Xonix a Qix videoher. Použijte W, A, S a D klíče nebo šipky k pohybu. Odřízněte části pole a dokončíte úroveň. Ztratíte životy, pokud přejedete stopu, když se dotknete koule, nebo v případě, že míč překročí jste stezka. Vyzvednout bonusy, jako je rychlost, čas, životě a mnohem více!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6869 krát on-line. Pořadí 3268 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 16 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6869 krát
Qix Klasika v 3D 2

Cílem Qix je odražení supermajority na hrací plochu vyhnout se hlavním nepřítelem, stejně jako v této hře, pouze ve 2D. Xonix je verze arkádové hry Qix. Qix je arkádová hra, povolený Taito America Corporation v roce 1981.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Qix Klasika v 3D 2 pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Klasické arkády flash hra s názvem Qix Klasika v 3D 2. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Qix Klasika v 3D 2 , a to se vztahuje k Klasické arkády. Naše nová hra Qix Klasika v 3D 2 je jedna z nejlepších her Klasické arkády najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Qix Klasika v 3D 2, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Qix Klasika v 3D 2
ZPĚT

Klasické arkády nejhranější hry

Arkanoid Hrát ►

Arkanoid

6
6 z 10 - 12068 hlasů
Odehrané
182477
krát

Pomocí myši, průvodce vašeho palubě odskočit míč kolem obrazovky a přerušení všech barevných bloků. Pokud se míček spadá pod vaší desce, ztratíte život. Vymazat displej a zálohy na další úroveň. Existuje 50 úrovních. Sbírat síly-ups pomáhat nebo bránit hru-rostou, psychiatra, prasklé, odlovu, dvojité bat a laser. Catchi klesající bodů přidat do svého skóre.

Tyčinky a disky Hrát ►

Tyčinky a disky

6
6 z 10 - 17460 hlasů
Odehrané
80473
krát

Hra se skládá ze tří svislých tyčí a počtu disků. Jsou uspořádány od nejvyšší po nejnižší v závislosti na velikosti, v prvním předcházejícím tyče. Nemůžete umístit větší disk na menší jeden v žádném okamžiku. Cílem hry je přesunout všechny disky na třetí tyči umístěné Sestupně Vzestupně. Návod: Můžete pohybovat pouze jeden disk najednou.Větší disk nemůže spoléhat na me ...

Poprsí Přesunout Hrát ►

Poprsí přesunout

6
6 z 10 - 3418 hlasů
Odehrané
74401
krát

Hrát tuto klasickou hru poprsí Přesunout. Budete procházet různé obrazovky, a musí hodit míč na správnou barvu dát dohromady tři nebo více koulí, a aby zmizely. Je to velmi návyková a velmi slavný, potřebujeme řeknu víc?