Hry Zdarma

Qix Klasika ve 3D

Hry klasické arkády

Qix klasika ve 3d

Qix Klasika ve 3D Hodnocení: 7/10

Qix klasika ve 3d hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato bezplatná on-line hra je předělat verze slavné a starými Xonix a Qix videohry. To má 10 úrovní, 6 typů nepřátel a 6 bonusů. Použijte W, A, S a D kláves nebo šipky k pohybu. Odřízněte části pole a dokončíte úroveň. Ztratíte životy, pokud přejedete stopu, pokud se dotknete koule nebo pokud míč překročí jste stezka. Zvednout bonusy, jako je rychlost, čas, životě a ještě mnohem více!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7119 krát on-line. Pořadí 3171 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 38 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7119 krát
Qix Klasika ve 3D

Qix je arkádová hra, vydal Taito America Corporation v roce 1981. Cílem Qix je odražení na supermajority na hřišti vyhnout hlavnímu nepříteli, stejně jako v této hře, jen ve 2D. Xonix je verze arkádové hry Qix.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Qix Klasika ve 3D pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Klasické arkády flash hra s názvem Qix Klasika ve 3D. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Qix Klasika ve 3D , a to se vztahuje k Klasické arkády. Naše nová hra Qix Klasika ve 3D je jedna z nejlepších her Klasické arkády najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Qix Klasika ve 3D, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Qix Klasika ve 3D
ZPĚT

Klasické arkády nejhranější hry

Arkanoid Hrát ►

Arkanoid

6
6 z 10 - 12068 hlasů
Odehrané
182137
krát

Pomocí myši, průvodce vašeho palubě odskočit míč kolem obrazovky a přerušení všech barevných bloků. Pokud se míček spadá pod vaší desce, ztratíte život. Vymazat displej a zálohy na další úroveň. Existuje 50 úrovních. Sbírat síly-ups pomáhat nebo bránit hru-rostou, psychiatra, prasklé, odlovu, dvojité bat a laser. Catchi klesající bodů přidat do svého skóre.

Tyčinky a disky Hrát ►

Tyčinky a disky

6
6 z 10 - 17460 hlasů
Odehrané
80093
krát

Hra se skládá ze tří svislých tyčí a počtu disků. Jsou uspořádány od nejvyšší po nejnižší v závislosti na velikosti, v prvním předcházejícím tyče. Nemůžete umístit větší disk na menší jeden v žádném okamžiku. Cílem hry je přesunout všechny disky na třetí tyči umístěné Sestupně Vzestupně. Návod: Můžete pohybovat pouze jeden disk najednou.Větší disk nemůže spoléhat na me ...

Poprsí Přesunout Hrát ►

Poprsí přesunout

6
6 z 10 - 3418 hlasů
Odehrané
74078
krát

Hrát tuto klasickou hru poprsí Přesunout. Budete procházet různé obrazovky, a musí hodit míč na správnou barvu dát dohromady tři nebo více koulí, a aby zmizely. Je to velmi návyková a velmi slavný, potřebujeme řeknu víc?