Hry Zdarma

Space Invaders Extreme

Hry klasické arkády

Space invaders extreme

Space Invaders Extreme Hodnocení: 8/10

Space invaders extreme hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře, vaším jediným cílem je zabít co nejvíce nepřátel, jak můžete. Je to podobné jako strana-rolování hra, jen tento jeden jde svisle. Je také mnohem rychleji než klasický jeden. Už jste někdy hráli Space Invaders? Je to hra, která se nejvíce podobá se. Jen v této jedné, nemusíte ani obtěžovat střílet, protože je vždy střelba. Jediné klávesy, které budete muset starat o jsou šipky, které jsou samozřejmě slouží k pohybu po obrazovce, a prostor klíč, protože to vám bude jít do psycho režimu, což je režim, který dělá nepřemožitelný a zdvojnásobuje škoda, že vaše loď dělá nepřátele. Bavte se!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6300 krát on-line. Pořadí 3499 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 10 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6300 krát
Space Invaders Extreme

Původní Space Invaders je arkádová videohra propuštěn v roce 1978. Je to jeden z prvních natáčení hry a cílem je porazit vlny cizinců s laserovým dělem, jak vydělat co nejvíce bodů, jak je to možné. K tomu budete muset ovládat laserové dělo pohybem vodorovně v dolní části obrazovky a střílet na sestupné cizince. Jako další cizinci jsou poraženi, o pobytu cizinců pohyb a Hry Hudba obě rychlosti až. Cílem je porazit pět řad jedenácti cizinců, které se pohybují horizontálně tam a zpět přes obrazovku jak postupovat směrem k dolní části obrazovky. Hráč porazí cizince, a získá body, tím, že střílí je s laserovým dělem.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Space Invaders Extreme pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Klasické arkády flash hra s názvem Space Invaders Extreme. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Space Invaders Extreme , a to se vztahuje k Klasické arkády. Naše nová hra Space Invaders Extreme je jedna z nejlepších her Klasické arkády najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Space Invaders Extreme, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Space Invaders Extreme
ZPĚT

Klasické arkády nejhranější hry

Arkanoid Hrát ►

Arkanoid

6
6 z 10 - 12068 hlasů
Odehrané
182324
krát

Pomocí myši, průvodce vašeho palubě odskočit míč kolem obrazovky a přerušení všech barevných bloků. Pokud se míček spadá pod vaší desce, ztratíte život. Vymazat displej a zálohy na další úroveň. Existuje 50 úrovních. Sbírat síly-ups pomáhat nebo bránit hru-rostou, psychiatra, prasklé, odlovu, dvojité bat a laser. Catchi klesající bodů přidat do svého skóre.

Tyčinky a disky Hrát ►

Tyčinky a disky

6
6 z 10 - 17460 hlasů
Odehrané
80293
krát

Hra se skládá ze tří svislých tyčí a počtu disků. Jsou uspořádány od nejvyšší po nejnižší v závislosti na velikosti, v prvním předcházejícím tyče. Nemůžete umístit větší disk na menší jeden v žádném okamžiku. Cílem hry je přesunout všechny disky na třetí tyči umístěné Sestupně Vzestupně. Návod: Můžete pohybovat pouze jeden disk najednou.Větší disk nemůže spoléhat na me ...

Poprsí Přesunout Hrát ►

Poprsí přesunout

6
6 z 10 - 3418 hlasů
Odehrané
74248
krát

Hrát tuto klasickou hru poprsí Přesunout. Budete procházet různé obrazovky, a musí hodit míč na správnou barvu dát dohromady tři nebo více koulí, a aby zmizely. Je to velmi návyková a velmi slavný, potřebujeme řeknu víc?