Hry Zdarma

Tři z Tvorby Kurzů

Hry klasické arkády

Tři z tvorby kurzů

Tři z Tvorby Kurzů Hodnocení: 4/10

Tři z tvorby kurzů hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře musíte dát tři nebo více kusů stejného druhu v řádcích se budou zničeny.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8800 krát on-line. Pořadí 1832 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 474 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8800 krát
Tři z Tvorby Kurzů

čekají, až tři stejné předměty, připojení až tři stejné prvky, polohy tři stejné předměty,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Tři z Tvorby Kurzů pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Klasické arkády flash hra s názvem Tři z Tvorby Kurzů. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Tři z Tvorby Kurzů , a to se vztahuje k Klasické arkády. Naše nová hra Tři z Tvorby Kurzů je jedna z nejlepších her Klasické arkády najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Tři z Tvorby Kurzů, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Tři z Tvorby Kurzů
ZPĚT

Klasické arkády nejhranější hry

Arkanoid Hrát ►

Arkanoid

6
6 z 10 - 12068 hlasů
Odehrané
181077
krát

Pomocí myši, průvodce vašeho palubě odskočit míč kolem obrazovky a přerušení všech barevných bloků. Pokud se míček spadá pod vaší desce, ztratíte život. Vymazat displej a zálohy na další úroveň. Existuje 50 úrovních. Sbírat síly-ups pomáhat nebo bránit hru-rostou, psychiatra, prasklé, odlovu, dvojité bat a laser. Catchi klesající bodů přidat do svého skóre.

Tyčinky a disky Hrát ►

Tyčinky a disky

6
6 z 10 - 17456 hlasů
Odehrané
79043
krát

Hra se skládá ze tří svislých tyčí a počtu disků. Jsou uspořádány od nejvyšší po nejnižší v závislosti na velikosti, v prvním předcházejícím tyče. Nemůžete umístit větší disk na menší jeden v žádném okamžiku. Cílem hry je přesunout všechny disky na třetí tyči umístěné Sestupně Vzestupně. Návod: Můžete pohybovat pouze jeden disk najednou.Větší disk nemůže spoléhat na me ...

Poprsí Přesunout Hrát ►

Poprsí přesunout

6
6 z 10 - 3418 hlasů
Odehrané
73076
krát

Hrát tuto klasickou hru poprsí Přesunout. Budete procházet různé obrazovky, a musí hodit míč na správnou barvu dát dohromady tři nebo více koulí, a aby zmizely. Je to velmi návyková a velmi slavný, potřebujeme řeknu víc?