Hry Zdarma

Prohlédněte si 3D platformy s míčem

Hry koule

Prohlédněte si 3d platformy s míčem

Prohlédněte si 3D platformy s míčem Hodnocení: 6/10

Prohlédněte si 3d platformy s míčem hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře budete muset jít od začátku do konce úrovně tak rychle, jak je to možné s míčem. Získáte lepší, rychlejší, pokud se vám podaří, hrát proti času. Každá úroveň dokončení bude odemknout další. Můžete opakovat vyplněný úroveň tolikrát, kolikrát budete chtít. Pomocí kláves se šipkami pohybovat a MEZERNÍK skočit. Hra a vaše skóre se automaticky uloží po dokončení úrovně. Užijte si zábavné aktivity, které se vám líbí.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7648 krát on-line. Pořadí 3112 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 22 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7648 krát
Prohlédněte si 3D platformy s míčem

Míč je kulatý nebo vejčitý objekt se obvykle používá ve hrách a sportu, v tomto máte trojrozměrný. V matematice, míč je prostor uvnitř koule. Ve sportu, je objekt slouží ke skóre nebo může být střed hry. Slovo má mnoho dalších využití, které nemusí nutně mít nic společného. Průvodce míč kolem kurzu se dostat na konci hry. Cesta ve třech rozměrech, musíte ovládat míč na konci silnice v nejkratším možném čase.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Prohlédněte si 3D platformy s míčem pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Koule flash hra s názvem Prohlédněte si 3D platformy s míčem. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Prohlédněte si 3D platformy s míčem , a to se vztahuje k Koule. Naše nová hra Prohlédněte si 3D platformy s míčem je jedna z nejlepších her Koule najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Prohlédněte si 3D platformy s míčem, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Prohlédněte si 3D platformy s míčem
ZPĚT

Koule nejhranější hry

5 Míčů ve Stejné Linii Hrát ►

5 míčů ve stejné linii

6
6 z 10 - 25140 hlasů
Odehrané
508451
krát

V této hře jsou kuličky různých barev, a vy jste se pohybovat míčků tak, že 5 nebo více míčků ve stejné barvě jsou připojeny v souladu, aby se koule bude zničen. Řádky mohou být horizontální, vertikální nebo diagonální. Po každém pohybu, nové míčky bude vytvořena. ztratíte hru v případě, že celá deska je plná koule.

Tetris s Barevnými Kuličkami Hrát ►

Tetris s barevnými kuličkami

4
4 z 10 - 23334 hlasů
Odehrané
312140
krát

Tato hra je jako Tetris, ale s barevná koule. Pokaždé, 3 kuličky se objeví, a vy můžete otočit kuličky nebo přesunout před kapátková jim do skupiny, aby pilot je. Při 4 a více míčky ve stejné barvě jsou spojeny se koule bude zničen. Když se koule stane nestabilní, budou valit se dolů, což je pozice míčky obtížněji a hra je mnohem náročnější. Pomocí levé a pravé šipky přesunout pádu kuličk ...

Rovné Míče Hrát ►

Rovné míče

6
6 z 10 - 4602 hlasů
Odehrané
49615
krát

Cílem této hry je zničit všechny míče, které je spojují pomocí dvojice linií. Na pár míčků musí mít stejnou barvu, a řádek nesmí ohýbat více než dvakrát. Není těžké najít v párech, ale podstata hry je najít co nejrychleji, je to všechno o rychlosti.