Hry Zdarma

sněhové koule

Hry koule

Sněhové koule

Sněhové koule Hodnocení: 3/10

Sněhové koule hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete mít kontrolu nad skákací sněhová koule, která odráží v jeho snaze růst skrze shromažďování sněhové vločky K tomu budete pomocí kláves se šipkami absorbovat menší sněhové koule, a vyhnout se největším sněhové vločky

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7051 krát on-line. Pořadí 2401 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 214 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7051 krát
sněhové koule

Hra v zimě, sněhové vločky, polární hvězda,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem sněhové koule pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Koule flash hra s názvem sněhové koule. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra sněhové koule , a to se vztahuje k Koule. Naše nová hra sněhové koule je jedna z nejlepších her Koule najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem sněhové koule, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

sněhové koule
ZPĚT

Koule nejhranější hry

5 Míčů ve Stejné Linii Hrát ►

5 míčů ve stejné linii

6
6 z 10 - 25110 hlasů
Odehrané
497820
krát

V této hře jsou kuličky různých barev, a vy jste se pohybovat míčků tak, že 5 nebo více míčků ve stejné barvě jsou připojeny v souladu, aby se koule bude zničen. Řádky mohou být horizontální, vertikální nebo diagonální. Po každém pohybu, nové míčky bude vytvořena. ztratíte hru v případě, že celá deska je plná koule.

Tetris s Barevnými Kuličkami Hrát ►

Tetris s barevnými kuličkami

4
4 z 10 - 23330 hlasů
Odehrané
310954
krát

Tato hra je jako Tetris, ale s barevná koule. Pokaždé, 3 kuličky se objeví, a vy můžete otočit kuličky nebo přesunout před kapátková jim do skupiny, aby pilot je. Při 4 a více míčky ve stejné barvě jsou spojeny se koule bude zničen. Když se koule stane nestabilní, budou valit se dolů, což je pozice míčky obtížněji a hra je mnohem náročnější. Pomocí levé a pravé šipky přesunout pádu kuličk ...

Rovné Míče Hrát ►

Rovné míče

6
6 z 10 - 4600 hlasů
Odehrané
48846
krát

Cílem této hry je zničit všechny míče, které je spojují pomocí dvojice linií. Na pár míčků musí mít stejnou barvu, a řádek nesmí ohýbat více než dvakrát. Není těžké najít v párech, ale podstata hry je najít co nejrychleji, je to všechno o rychlosti.