Hry Zdarma

Chobotnice pod mořem

Hry labyrint

Chobotnice pod mořem

Chobotnice pod mořem Hodnocení: 10/10

Chobotnice pod mořem hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Návyková hra se skvělou grafikou, kam chobotnice plave přes moře učení dělat věci s jeho chapadly. On padá v lásce s jinou ženskou Rosita barvy a kravatu, chobotnice a musí honit mořské dno. On se setká s obtížemi, které budou mít na překonání překážek, kameny, které stojí v cestě. Hraje se s myší a klávesnicí a kreseb samotné hře budete dát návod, jak se naučit řídit chobotnice.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5085 krát on-line. Pořadí 3682 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 10.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5085 krát
Chobotnice pod mořem

Jiný bludiště, jak se vyvíjí pod mořem, a to kluzký efekt plavat pod vodou, a vyskočí z vody. Není pochyb o tom to hra pro odvíjení hodin, protože to je vysoce návyková a je velmi dokonalý. To bude jistě jednou z nejhranějších her na webu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Chobotnice pod mořem pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Labyrint flash hra s názvem Chobotnice pod mořem. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Chobotnice pod mořem , a to se vztahuje k Labyrint. Naše nová hra Chobotnice pod mořem je jedna z nejlepších her Labyrint najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Chobotnice pod mořem, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Chobotnice pod mořem
ZPĚT

Labyrint nejhranější hry

Labyrint Hrát ►

Labyrint

6
6 z 10 - 6010 hlasů
Odehrané
52701
krát

Každý druhý počítá v tomto multikombinované úroveň bludiště hra. Nakreslete čáry tak rychle, jak je možné, přičemž nejkratší trasu. Kratší tratě a rychlejší jste, tím více bodů získáte! Návod: klikněte na hvězdu a projít bludiště se dostat do konečného cíle.

Osvobodit Princeznu Hrát ►

Osvobodit princeznu

3
3 z 10 - 5606 hlasů
Odehrané
49917
krát

Dýňová princezna byla unesena zlým Gordon příšerné. Pokud chcete, aby ji zachránil, musíte překonat 30 bludišť, že Gordon vytvořil. V těchto labyrintech, musíte shromáždit všechny cukroví obilí, vyhnout se Gordona nohsledy. Gordon nohsledy žízeň netopýrů, zlo banány, duchové a jiné další.

Velký Útěk Hrát ►

Velký Útěk

6
6 z 10 - 5536 hlasů
Odehrané
40634
krát

Velké vězení uniknout hra! Snažte se uniknout z vězení sám. Příští verze bude 2 hráče režim! Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte.