Hry Zdarma

Křeček Bludiště

Hry labyrint

Křeček bludiště

Křeček Bludiště Hodnocení: 7/10

Křeček bludiště hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Harry slyšel příběhy o zlaté křečky kola postavený od egyptského faraona pro svou milovanou mazlíčka. Deset kusů kola jsou nyní rozptýleny po celém světě, takže budete muset řídit Harry potrubím a podél cest, aby se zabránilo nepřátelským krysy a překonávání překážek. Harry může nést všechny kousky kola, ale pouze objekt najednou. Pokud někdo nebo něco blokuje cestu, musíte být přenášení vpravo objekt k vyřešení problému. Pomocí mapy k nalezení zbývajících kusů a podívejte se, kde jste. Chcete-li dokončit hru, shromažďovat všechny 10 kusů a vrátit se domů. Harry ztrácí energii, když běží kolem, nebo když je napaden potkanů​​, ale zvedl kus kola obnoví jeho energii. Pokud jeho energie vyčerpá, hra končí.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8843 krát on-line. Pořadí 2667 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 108 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8843 krát
Křeček Bludiště

To je legrace zdarma on-line hra na krysu v obří trubice bludiště pro hlodavce z nichž musí uniknout z. Použijte svou hlavu, protože to není akční hra. Je to spíše myšlení hry, i přes jeho chvíle napětí.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Křeček Bludiště pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Labyrint flash hra s názvem Křeček Bludiště. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Křeček Bludiště , a to se vztahuje k Labyrint. Naše nová hra Křeček Bludiště je jedna z nejlepších her Labyrint najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Křeček Bludiště, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Křeček Bludiště
ZPĚT

Labyrint nejhranější hry

Labyrint Hrát ►

Labyrint

6
6 z 10 - 6010 hlasů
Odehrané
52701
krát

Každý druhý počítá v tomto multikombinované úroveň bludiště hra. Nakreslete čáry tak rychle, jak je možné, přičemž nejkratší trasu. Kratší tratě a rychlejší jste, tím více bodů získáte! Návod: klikněte na hvězdu a projít bludiště se dostat do konečného cíle.

Osvobodit Princeznu Hrát ►

Osvobodit princeznu

3
3 z 10 - 5606 hlasů
Odehrané
49917
krát

Dýňová princezna byla unesena zlým Gordon příšerné. Pokud chcete, aby ji zachránil, musíte překonat 30 bludišť, že Gordon vytvořil. V těchto labyrintech, musíte shromáždit všechny cukroví obilí, vyhnout se Gordona nohsledy. Gordon nohsledy žízeň netopýrů, zlo banány, duchové a jiné další.

Velký Útěk Hrát ►

Velký Útěk

6
6 z 10 - 5536 hlasů
Odehrané
40634
krát

Velké vězení uniknout hra! Snažte se uniknout z vězení sám. Příští verze bude 2 hráče režim! Návod: Pomocí kláves se šipkami přesuňte.