Hry Zdarma

Lékařská

Hrát lékařská hry

Lékařská Hry

Lékařská hry, takže můžete bavit každý den na našich webových stránkách, bez nutnosti instalace či stahování něco. Váš on-line rekreační a zábavní oblast.

Lékařská hry zdarma

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená lékařská hra

Nemocnice Šílenství

Nemocnice Šílenství hra Hrát ►

V rušné nemocnici, vrchní sestra má na starosti všechno. Musíte ovládat sestru a distribuovat pacientům v každé lékařem. Chcete-li odeslat pacienta musíte dát sestře u specialisty a přetáhněte do dalšího pacienta.Nemocnice má několik závodů, a je třeba použít výtah změnit podlahu.

Lékařská hry zdarma hrát zdarma v češtině a lékařská bez flash hry hrát s nejnovějšími hrami každý den

Lékařská online hry

Novinky v lékařská

Lékařská

Hrát zdarma online hry v češtině. Hry lékaři, budete muset pečovat o nemocné nebo pacienta. Hraní her nemocnic. Musíte zkoumat pacienty, analyzovat příznaky vidět, jaké onemocnění mají. Máte k poskytnutí lékařské péče pro pacienty. Lékaři herní činnosti. Hry zdravotní sestry, kde se mají postarat se o nemocné lidi. Lékaři muset udělat diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění. Zdravotní vědy. Nouzové nemocnice, kdy pacient přijde nemocný a je třeba léčit a vyléčit. Péče o nemocné a péči. Zjistěte, která jsou nemoci a zabíjet viry a bakterie, které produkují je. Lékařské speciality, jako je patologie, kardiologie, chirurgie, dermatologie, endokrinologie a výživa, neurologie, genetiky, respirační lékařství, geriatrie, hematologie, mikrobiologie a parazitologie. Pediatrie je péče o nemocné děti. Psychiatrie je psychologická péče o pacienty, jako je psychologie. To zahrnuje celou řadu postupů zdravotní péče se vyvinul k udržení a obnovení zdraví, k prevenci a léčbě onemocnění s lidmi.

lékařská Hry zdarma, které jsou opravdu k smíchu hrát zdarma lékařská flash hry zdarma. Tato kategorie se vztahuje k tato věda zabývající se studiem života, zdraví, nemoci a smrt lidí. lékaři a sestry mají dělat diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění. zúčastněte se pro pacienty, kteří přijedou na konzultační, klinice nebo v nemocnici. primární. intenzivní péče. operace pro provoz na pacientech. zdravotní vědy. hry viry, které infikují a zabíjet buňky a lidí. lékař, jako účinné látky ve zdravotnickém procesu. zdravotnického systému a veřejného zdraví. anatomie člověka: studie o fyzické struktury lidského organismu. je aplikovaná věda nebo praxe v diagnóze, léčbě a prevenci nemoci.. Naleznete zde lékařská hry zdarma hrát v češtině, aniž by museli instalovat nebo stahovat něco na počítači, naše obsah jsou 100% spolehlivé. Nový lékařská hry, které jsou aktualizovány každý den a ty nejlepší hry pro děti. lékařská zdarma hry a videohry, které můžete použít z vašeho počítače a sdílet je se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter nebo Google Plus.