Hry Zdarma

Bakterie

Hry lékařská

Bakterie

Bakterie Hodnocení: 3/10

Bakterie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

A smrtící bakterie útoky paní ve filmu. Pokud žádný lék podáván pacient umírá během několika minut. Existuje pouze jeden antibiotické injekce v současné době k dispozici. Pokud tato injekce se podává, je bakteriální počet se sníží po dosažení vrcholu hodnotu, a pacient přežije. Pokud injekcí není uveden pacient umírá během několika minut.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 102997 krát on-line. Pořadí 108 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 11760 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 102997 krát
Bakterie

Bakterie, antibiotiky, injekce,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bakterie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Lékařská flash hra s názvem Bakterie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bakterie , a to se vztahuje k Lékařská. Naše nová hra Bakterie je jedna z nejlepších her Lékařská najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bakterie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bakterie
ZPĚT

Lékařská nejhranější hry

Ovládejte Svou Tvář Hrát ►

Ovládejte svou tvář

5
5 z 10 - 50698 hlasů
Odehrané
379093
krát

Stát se skutečným chirurg! Ale tato hra nebude mít obyčejný lékař, budete plastický chirurg ke hvězdám. Někteří politici jako Bush nebo Angely Merkelové, umělců, jako je Madonna a Michael Jackson a hollywoodských herců jako Jack Nicholson a Nicole Kidman, každý chce být ideální pro kamery a televizi. Za tímto účelem se můžete dotknout své rty, lícní kosti nebo oči. Ale musíte dávat pozor, aby se příliš velk ...

Pohotovost Hrát ►

Pohotovost

5
5 z 10 - 9718 hlasů
Odehrané
152882
krát

Pospěšte si, pane doktore! Vaše Pacienti čekají! Take pacientů, kteří přijdou na váš záchranných služeb v čekárně hledají pomoc. Musíte s sebou k pacientovi v kolo židle na příslušnou léčbu pokoj a udržet čekárna prázdná. Pozor na zdravotní sestry v okolí nemocnice Kontrolní systém: c: reverzní pohyb x: zastávka z: Urychlit Arrow: Směr

šíleném Vědecké Hrát ►

šíleném vědecké

3
3 z 10 - 8970 hlasů
Odehrané
104168
krát

Šíleném vědeckého selhala a on se zaplavit svět s bakteriemi, můžeš zastavit? Použijte levou a pravou šipkou klíčové pro úpravu postavení, Arrow klíč k otáčí dolů a klíčem k poklesu kapaliny. "P" klíč pozastaví hru.