Hry Zdarma

Letadla vs Roboty

Hry letadly

Letadla vs roboty

Letadla vs Roboty Hodnocení: 7/10

Letadla vs roboty hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Automat 2016 je specializovaná letadla dolů obřích robotů.Invaze strojů může být zastaven pouze ovládání stíhačce, také známý jako lovecké rovině. Chcete-li fotografovat své pravidelné munice, použijte tlačítko Z a zahájit rakety stiskněte klávesu x. Se vyhnout stiskněte mezerník a dejte pozor, abyste hit s Androidy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7633 krát on-line. Pořadí 3437 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 146 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7633 krát
Letadla vs Roboty

Cílem této hry je sestřelit s letadlem jako mnoho obří roboti se snaží zničit základnu. Tato hra je inspirována starými sci-fi filmů, v nichž rasa mimozemských robotů invazi na Zemi. Díky této hře se můžete stát hrdinou a zachránit planetu před invazí.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Letadla vs Roboty pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Letadly flash hra s názvem Letadla vs Roboty. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Letadla vs Roboty , a to se vztahuje k Letadly. Naše nová hra Letadla vs Roboty je jedna z nejlepších her Letadly najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Letadla vs Roboty, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Letadla vs Roboty
ZPĚT

Letadly nejhranější hry

Nyní na Palubu Hrát ►

Nyní na palubu

6
6 z 10 - 13628 hlasů
Odehrané
131977
krát

Take cestujícím, pokud se chtějí dostat před vyčerpají trpělivost. Čím rychleji se dostanete, pokud chcete jít, jsou šťastnější jsou, a nejvyšší skóre dostanete. Cestující hlavy ukazuje, jak moc trpělivost má vlevo. Barva jeho tričko označuje určení on nebo ona chce jít, a dopis v jeho t-shirt je první písmeno svého určení jméno. Na palubu, klepněte nejprve na cestujícího a na rovinu. A ve snaze dostat na m ...

Letadlem Únikům Hrát ►

Letadlem Únikům

7
7 z 10 - 12800 hlasů
Odehrané
115214
krát

To je jedna z nejlepších her útěku do vzduchu, kde musíte vyhnout letadla s vrtulníkem, dokud můžete. Herní Návod: Pomocí myši, aby se zabránilo letadla, protože když ztratíte hru. Musíte se vyhnout válečné letadla létající na obloze. Tam je bezpečnostní zóna kolem každé letadlo, pokud honí ukončíte hru. Musíte mít velkou zručnost s řízením pro vrtulník nedostal příliš blízko k nepřátelské letouny. Odletět bezp ...

Oběh Letadel Hrát ►

Oběh letadel

5
5 z 10 - 7556 hlasů
Odehrané
79442
krát

V této hře musíte zvládnout letiště vzletů a přistání, aby nemohlo dojít ke kolizi a minimalizaci zpoždění. Pracovat rychle, ale pobyt záznam o dopravní konflikty. Abyste se vyhnuli dopravní letadla, klikněte na letadle, aby se v ovládacím panelu, kde si může dát vzletu a přistání.