Hry Zdarma

pixel vzducholodě

Hry lodě

Pixel vzducholodě

Pixel vzducholodě Hodnocení: 10/10

Pixel vzducholodě hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Fly zkušeně řízení vzducholoď a střílet nepřátele, které se objeví na obrazovce. Musíte dávat pozor, aby selhání s jinými letadly, a pokud používáte štít vás ochrání před kulkami, aby vás zastřelit. Vzhled připomínající staré GameBoy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5828 krát on-line. Pořadí 3688 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 10.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5828 krát
pixel vzducholodě

Tato hra je druh shoot 'em up, ve kterém se pohybuje obrazovka postupně, zatímco hráč musí ovládat loď nebo letadlo při natáčení své nepřátele. Máte-li rádi klasické hry nemůže nechat ujít příležitost se pobavit s touto hrou.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem pixel vzducholodě pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Lodě flash hra s názvem pixel vzducholodě. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra pixel vzducholodě , a to se vztahuje k Lodě. Naše nová hra pixel vzducholodě je jedna z nejlepších her Lodě najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem pixel vzducholodě, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

pixel vzducholodě
ZPĚT

Lodě nejhranější hry

Ostrov trosečník Hrát ►

Ostrov trosečník

4
4 z 10 - 5374 hlasů
Odehrané
66742
krát

Zažijte dobrodružství na ostrově poté, co ztroskotal loď, budete muset najít způsob, jak opustit ostrov a vrátit se do civilizace. Castaway jejednoduchá adventura, aby si myslíte. Ty přežil ztroskotání lodi v Karibském moři, nyní budete muset najít svou cestu zpět domů. Kliknutím na červené šipky pro navigaci, hledat stopy vyřešit hádanky, bavte se a nezapomeňte být opatrní! Džungle je tam venku. Po potopenínepotopitelný b ...

Vikingové Loď Hrát ►

Vikingové loď

5
5 z 10 - 2890 hlasů
Odehrané
39510
krát

V této skvělé hře musíte sbírat všechny předměty na vaší cestě k získání bodů a vede od výbušných materiálů. Plachta s Vikingové.

Potřeba Vlny Hrát ►

Potřeba vlny

5
5 z 10 - 3088 hlasů
Odehrané
38037
krát

Tato hra představuje dechberoucí různých frézovacích závody. Převzal kontrolu nad super vysokorychlostních frézovacích a skončit jako první. Žízeň na rychlost a nebezpečí umožňuje hru více uchvacující. Vezměte novou trasu plnou překážek v omezeném časovém období na všech úrovních. Oponentů 'Řezačky bude stát v cestě. Můžete vyzvednout krabice s bonusy jako takové skóre, super motor nebo pistole ...