Hry Zdarma

Pizza Poslíček Vodou

Hry lodě

Pizza poslíček vodou

Pizza Poslíček Vodou Hodnocení: 7/10

Pizza poslíček vodou hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře, budete muset pracovat jako chlapec pizzy. Obvykle dodací chlapci cestují autem nebo na kole ... Ale tohle cestuje po moři! Seberte pizzy, které najdete na vodě tak rychle, jak můžete s člunem, zatímco vyhýbání se překážkám (stejně jako ostatní lodě), sbírání bonus (jako poklady) a samozřejmě, házení pizzy správné domu. Ovládání lodi s šipkami. Vyhněte se překážkám tím, že řídí loď s levé a pravé klávesy. Stisknutím tlačítka šipka nahoru pro zvýšení rychlosti lodi a uvolněte jej, když se tak rychle, jak budete chtít. Chcete-li snížit, stiskněte tlačítko šipka dolů a uvolněte jej, kdykoli máte pocit pohodlné.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8640 krát on-line. Pořadí 2976 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 108 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8640 krát
Pizza Poslíček Vodou

Ovládání lodi s šipkami, doručit pizzu pomocí mezerníku, sbírat skryté poklady, skákat přes rampy, shromažďovat zásoby, atd. .. To se zdá docela jednoduché. Pokud vám dojdou pizzu, bude více ve vodě, které budete muset vyzvednout. Všimněte si, že pizzy, kterou poskytují, jsou stejné jako ty, si zvedl z vody ... Poslíček musí být velmi silný hodit ty namočené pizzy při tak vysokých rychlostech! Dávejte si pozor na žluté varovné nápisy blížící se překážku. Čím rychleji budete, tím dříve musíte hodit pizzu dostat přes dveře. Experiment s ním, až se dostanete na kloub. Nemusíte jít na nejvyšší rychlost. I když jsou měřeny, se dostanete dál, pokud jste si ji trochu pomalejší. Jít na nejrychlejším můžete zároveň budou moci vyhnout se překážkám a dodat pizzy.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Pizza Poslíček Vodou pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Lodě flash hra s názvem Pizza Poslíček Vodou. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Pizza Poslíček Vodou , a to se vztahuje k Lodě. Naše nová hra Pizza Poslíček Vodou je jedna z nejlepších her Lodě najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Pizza Poslíček Vodou, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Pizza Poslíček Vodou
ZPĚT

Lodě nejhranější hry

Ostrov trosečník Hrát ►

Ostrov trosečník

4
4 z 10 - 5374 hlasů
Odehrané
66708
krát

Zažijte dobrodružství na ostrově poté, co ztroskotal loď, budete muset najít způsob, jak opustit ostrov a vrátit se do civilizace. Castaway jejednoduchá adventura, aby si myslíte. Ty přežil ztroskotání lodi v Karibském moři, nyní budete muset najít svou cestu zpět domů. Kliknutím na červené šipky pro navigaci, hledat stopy vyřešit hádanky, bavte se a nezapomeňte být opatrní! Džungle je tam venku. Po potopenínepotopitelný b ...

Vikingové Loď Hrát ►

Vikingové loď

5
5 z 10 - 2890 hlasů
Odehrané
39479
krát

V této skvělé hře musíte sbírat všechny předměty na vaší cestě k získání bodů a vede od výbušných materiálů. Plachta s Vikingové.

Potřeba Vlny Hrát ►

Potřeba vlny

5
5 z 10 - 3088 hlasů
Odehrané
38007
krát

Tato hra představuje dechberoucí různých frézovacích závody. Převzal kontrolu nad super vysokorychlostních frézovacích a skončit jako první. Žízeň na rychlost a nebezpečí umožňuje hru více uchvacující. Vezměte novou trasu plnou překážek v omezeném časovém období na všech úrovních. Oponentů 'Řezačky bude stát v cestě. Můžete vyzvednout krabice s bonusy jako takové skóre, super motor nebo pistole ...