Hry Zdarma

Otočte Svět

Hry logické

Otočte svět

Otočte Svět Hodnocení: 8/10

Otočte svět hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Otestujte si své orientace smysl v tomto 3D světě. Splnit své různé cíle, aniž by upadly do prázdna. Aby ho bylo dosaženo, musíte jít po celém světě. Někdy budete muset sbírat hvězdy. Ale na konci, stačí přejít dveře. Použijte levé a pravé šipky otočit svět a W, A, S a D pro pohyb.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6241 krát on-line. Pořadí 3472 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 8 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6241 krát
Otočte Svět

Ujistěte se, že otočit svět, aby mohli chodit správně na stěnách, které potřebujete, aby se dovnitř

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Otočte Svět pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Logické flash hra s názvem Otočte Svět. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Otočte Svět , a to se vztahuje k Logické. Naše nová hra Otočte Svět je jedna z nejlepších her Logické najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Otočte Svět, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Otočte Svět
ZPĚT

Logické nejhranější hry

Simpsons Křížovky Hrát ►

Simpsons křížovky

6
6 z 10 - 20270 hlasů
Odehrané
122425
krát

Máte rádi křížovky? Líbí se vám televizního seriálu Simpsonovi? Instrukce: Pomocí myši vyberte obrázek a napsat odpověď. Můžete také kliknout levým tlačítkem myši na otázku a napište odpověď.Klasická křížovka, která testuje své znalosti o seriálu Simpsonovi. Jistě znáte všechny znaky, všechna místa, to vše vám pomůže dokončit hru. Pokud jste viděli mnoho epizod, zda uznat všechny postavy a odpovědi ...

Šachy Online Hrát ►

Šachy online

5
5 z 10 - 11332 hlasů
Odehrané
104264
krát

Šachy online! Pokuste se vyhrát tuto online hru ukončit a získat krále soupeře. Instrukce: se hraje na desce 8x8 s 64 čtverců. Zpočátku, každý hráč (jeden hraje s bílými kameny a jeden s černými kameny) řízení 16 kusů: jeden král, jedna královna, dva havrani, dva rytíři, dva biskupové, a osm pěšců. Cílem hry je dát mat král soupeře tak, že je ohrožena král a není tam žádný způsob, jak udělat da ...

Slovo Vyhledávání Hrát ►

Slovo vyhledávání

5
5 z 10 - 17440 hlasů
Odehrané
102312
krát

Rodičovstvím založené slovo hledání hru. Kliknutím a tažením vyberte slov ze hry palubě. Finské rychle uchopit největší bonusové body, které můžete. Každý se bude hrát náhodně umístit sub-soubor slov z knihovny, takže každá hra je jiná.