Hry Zdarma

Týmová Práce

Hry logické

Týmová práce

Týmová Práce Hodnocení: 8/10

Týmová práce hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Dva netvoři se ocitly ve špatném místě ve špatnou dobu. Použijte svůj mozek a pomoci jim dostat ven. Existuje spousta zajímavých a unikátních úrovních, které čekají jen na vás. Může monstra to? Vše záleží na vás! Vaším úkolem je najít cestu ven z každé úrovni. Pomocí šipek na klávesnici se pohybovat a skákat. Držení "S" vám umožní chytat vše co je na dosah. Mezerník monstrum změny, které můžete ovládat. Použijte svůj mozek, přesunout všechno, co se dá přesunout, stiskněte tlačítka a přepínače a dělat, co chcete, ale dostat se monstra. K dispozici jsou tři, skryté hvězdy v každé úrovni. Sbírat je získat body navíc. Bavte se!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6631 krát on-line. Pořadí 3269 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 10 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6631 krát
Týmová Práce

Týmová práce je definován jako práce, kterou vykonal několik spolupracovníků s každým dělá část, ale všechny podřídit osobní důraz na efektivitu celku.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Týmová Práce pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Logické flash hra s názvem Týmová Práce. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Týmová Práce , a to se vztahuje k Logické. Naše nová hra Týmová Práce je jedna z nejlepších her Logické najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Týmová Práce, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Týmová Práce
ZPĚT

Logické nejhranější hry

Simpsons Křížovky Hrát ►

Simpsons křížovky

6
6 z 10 - 20270 hlasů
Odehrané
122094
krát

Máte rádi křížovky? Líbí se vám televizního seriálu Simpsonovi? Instrukce: Pomocí myši vyberte obrázek a napsat odpověď. Můžete také kliknout levým tlačítkem myši na otázku a napište odpověď.Klasická křížovka, která testuje své znalosti o seriálu Simpsonovi. Jistě znáte všechny znaky, všechna místa, to vše vám pomůže dokončit hru. Pokud jste viděli mnoho epizod, zda uznat všechny postavy a odpovědi ...

Šachy Online Hrát ►

Šachy online

5
5 z 10 - 11332 hlasů
Odehrané
103809
krát

Šachy online! Pokuste se vyhrát tuto online hru ukončit a získat krále soupeře. Instrukce: se hraje na desce 8x8 s 64 čtverců. Zpočátku, každý hráč (jeden hraje s bílými kameny a jeden s černými kameny) řízení 16 kusů: jeden král, jedna královna, dva havrani, dva rytíři, dva biskupové, a osm pěšců. Cílem hry je dát mat král soupeře tak, že je ohrožena král a není tam žádný způsob, jak udělat da ...

Slovo Vyhledávání Hrát ►

Slovo vyhledávání

5
5 z 10 - 17436 hlasů
Odehrané
101969
krát

Rodičovstvím založené slovo hledání hru. Kliknutím a tažením vyberte slov ze hry palubě. Finské rychle uchopit největší bonusové body, které můžete. Každý se bude hrát náhodně umístit sub-soubor slov z knihovny, takže každá hra je jiná.