Hry Zdarma

Přidání 10 až Zuma

Hry matematika

Přidání 10 až zuma

Přidání 10 až Zuma Hodnocení: 1/10

Přidání 10 až zuma hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře bude linie koule s čísly na nich. Můžete střílet míčky přidat nové míče na trati. Když budete střílet míčky a koule vedle ní přidat až 10 těchto míčů bude zničen. Můžete také zničit skupiny stejné číslovaných míčky pouze s jedním míčem. Když zničit všechny kuličky můžete pokračovat do další úrovně. Pokud se míče dosáhnout díry, pak se ztratí hru. Občas se mincí, které se objeví na obrazovce, můžete střílet mincí získat barvy míčků tříděny na chvíli, že bude mnohem jednodušší. Použijte myš pro ovládání směru na záběry a klikněte střílet. Můžete také stisknutím mezerníku na swap mezi koule střílet a další míčové střílet.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 304643 krát on-line. Pořadí 22 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 1.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1

Hodnocení na základě 41534 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 304643 krát
Přidání 10 až Zuma

Zuma, Zuma Pridání, Přidání, Addition, rychlý výpočet

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Přidání 10 až Zuma pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Matematika flash hra s názvem Přidání 10 až Zuma. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Přidání 10 až Zuma , a to se vztahuje k Matematika. Naše nová hra Přidání 10 až Zuma je jedna z nejlepších her Matematika najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Přidání 10 až Zuma, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Přidání 10 až Zuma
ZPĚT

Matematika nejhranější hry

Matematika Školení Hrát ►

Matematika Školení

5
5 z 10 - 22602 hlasů
Odehrané
156260
krát

Vlak vaší matematice dovednosti, řešit vše rychle a získejte nejvyšší skóre!

Paměť a operace Hrát ►

Paměť a operace

4
4 z 10 - 7452 hlasů
Odehrané
96916
krát

Na konci hry je jasné, všechny kusy. nalezení způsobů platné. Ty mají tři způsob, jak na to. 1 - zápasu výsledek operace s číslem. 2 - Dvě čísla se rovná 3 - dvě operace se stejným výsledkem.

Zkříženými Vyhledávání Hrát ►

Zkříženými vyhledávání

5
5 z 10 - 11012 hlasů
Odehrané
62739
krát

Jedná se o intenzivní přidat hru! Návod: Kliknutím a tažením myší na kolečko čísel. Circle čísla vodorovně svisle nebo úhlopříčně, a najít ji žádá o částku. Kontrolní systém: požární: levým tlačítkem myši, pohyb: myš.