Hry Zdarma

Hádání Počet Míčků

Hry matematika

Hádání počet míčků

Hádání Počet Míčků Hodnocení: 5/10

Hádání počet míčků hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře, uvidíte, že počet míčků nebyla nikdy tak zábavné. Za to musíte odhadnout, jak rychle, jak jen můžete, kolik míčků jsou na obrazovce. ztratíte život, pokud máte špatný odhad a budete-li vyhrát životy odhadnout počet míčů. Pro říci počtu míčků, objeví čtyři číslice, a kliknutím na šipky každé číslice, řeknete počet míčků.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 20169 krát on-line. Pořadí 932 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 2636 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 20169 krát
Hádání Počet Míčků

hádání čísla, počítání koule, říká přesný počet,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hádání Počet Míčků pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Matematika flash hra s názvem Hádání Počet Míčků. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hádání Počet Míčků , a to se vztahuje k Matematika. Naše nová hra Hádání Počet Míčků je jedna z nejlepších her Matematika najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hádání Počet Míčků, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hádání Počet Míčků
ZPĚT

Matematika nejhranější hry

Přidání 10 až Zuma Hrát ►

Přidání 10 až zuma

1
1 z 10 - 41520 hlasů
Odehrané
302071
krát

V této hře bude linie koule s čísly na nich. Můžete střílet míčky přidat nové míče na trati. Když budete střílet míčky a koule vedle ní přidat až 10 těchto míčů bude zničen. Můžete také zničit skupiny stejné číslovaných míčky pouze s jedním míčem. Když zničit všechny kuličky můžete pokračovat do další úrovně. Pokud se míče dosáhnout díry, pak ...

Matematika Školení Hrát ►

Matematika Školení

5
5 z 10 - 22590 hlasů
Odehrané
154441
krát

Vlak vaší matematice dovednosti, řešit vše rychle a získejte nejvyšší skóre!

Paměť a operace Hrát ►

Paměť a operace

4
4 z 10 - 7452 hlasů
Odehrané
95079
krát

Na konci hry je jasné, všechny kusy. nalezení způsobů platné. Ty mají tři způsob, jak na to. 1 - zápasu výsledek operace s číslem. 2 - Dvě čísla se rovná 3 - dvě operace se stejným výsledkem.