Hry Zdarma

Hrdina Mr Bean

Hry módní a přestrojit

Hrdina Mr Bean

Hrdina Mr Bean Hodnocení: 3/10

Hrdina Mr Bean hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Víme, že pan Bean je divný chlap a rád dělat triky, nyní převzala, aby se stal celebritou. Dovedete si představit, Mr Bean oblečený následující superhrdiny: Superman, Batman, Úžasňákovi, transformátory a Super Mario?. Zamaskovat pana Beana, klikněte myší na tlačítko Start a kol začne otáčet, zastavíte a mají hlavu, ale postrádá tělo mají být provedeny stejným způsobem. vyberte tělo, hlavu a pak obrázek na pozadí, budete potřebovat pohlednici legrační animovaný znak s jejím přestrojení.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 25914 krát on-line. Pořadí 731 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 2074 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 25914 krát
Hrdina Mr Bean

Pan Bean je jeden z nejvtipnějších postav v televizi. V této hře budete muset kostýmu superhrdiny. Chcete-li vytvořit kostým, musíte točit volantem na otáčení nejprve vidět tělo oblek. Pak se zastavte kolečko znovu je vybrán kostým hlava. Pak vyberte obrázek na pozadí se scénářem, který chcete vidět legrační komiks. Dokončit skládání scénu, kterou chcete mít animaci se všemi položkami. Jednoduchá a zábavná činnost, mít dobrý čas.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hrdina Mr Bean pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Módní a Přestrojit flash hra s názvem Hrdina Mr Bean. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hrdina Mr Bean , a to se vztahuje k Módní a Přestrojit. Naše nová hra Hrdina Mr Bean je jedna z nejlepších her Módní a Přestrojit najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hrdina Mr Bean, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hrdina Mr Bean
ZPĚT

Módní a přestrojit nejhranější hry

Mickey a Minnie Hrát ►

Mickey a Minnie

5
5 z 10 - 26362 hlasů
Odehrané
280985
krát

Roztomilé myši zdobit. V této hře budete muset oblékat Tyto pěkné myší nahoru. Vyberte si oblečení, které oba mohou nosit, a bavte se! Oděvy pro nejmilovanější děti. V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se! Můžete si vybrat některé modely oblečení dát hráče ve hře. Máte boty pro obě strany. Můžete si vybrat šaty a košili pro ně ...

Zpracování a barvení Spongebob Hrát ►

Zpracování a barvení Spongebob

4
4 z 10 - 4894 hlasů
Odehrané
77613
krát

Pokud klepnete na tlačítko v pravém panelu této hře SpongeBob můžete změnit barvu oblečení Bob, ale také všechny barvy ve scéně, ve které se nachází on. Pouze stiskněte každé tlačítko a vybraná položka změní barvu. Po dokončení si můžete vytisknout snímky, které jste vytvořili. Můžete vypnout zvuk stiskem tlačítka reproduktoru. Chcete-li začít znovu, klepněte na tlačítko Obnovit.Zábavn ...

Šaty vašich Sega Sonic znaků Hrát ►

Šaty vašich Sega Sonic znaků

4
4 z 10 - 14470 hlasů
Odehrané
74194
krát

Zvěře, aby byly schopny přizpůsobit své oblíbené SEGA, Sonic, by mohla změnit vlasy, brýle, rukavice, boty a vše, co chtějí dělat jinak a pokaždé s Vaší vlastní kolekce.