Hry Zdarma

Mickey a Minnie

Hry módní a přestrojit

Mickey a Minnie

Mickey a Minnie Hodnocení: 5/10

Mickey a Minnie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Roztomilé myši zdobit. V této hře budete muset oblékat Tyto pěkné myší nahoru. Vyberte si oblečení, které oba mohou nosit, a bavte se! Oděvy pro nejmilovanější děti. V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se! Můžete si vybrat některé modely oblečení dát hráče ve hře. Máte boty pro obě strany. Můžete si vybrat šaty a košili pro něj. Můžete si vytvořit svůj obličej s barvou očí nebo rtů. Myši protagonisté mnoha filmech a kreslených pro děti jsou tu pro vás hrát si s nimi, aby jim oblečení.Módní hra vhodná pro děti.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 281306 krát on-line. Pořadí 24 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 26362 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 281306 krát
Mickey a Minnie

Děti šaty do hry, kde musíte vybrat kostýmy pro některé z nejoblíbenějších karikatury. Pár velmi známý pro ně.Myš a myš. Zvolte každou položku, jeho oblečení a jeho image, make-up a dokonce i krajina na pozadí.Kreslené scéna pro děti. Některé zábavné kresby a miluje malé děti. Vyberte si pro ně to, co se nosí a po dokončení si můžete vytisknout výsledek hry, aby si ho domů.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Mickey a Minnie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Módní a Přestrojit flash hra s názvem Mickey a Minnie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Mickey a Minnie , a to se vztahuje k Módní a Přestrojit. Naše nová hra Mickey a Minnie je jedna z nejlepších her Módní a Přestrojit najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Mickey a Minnie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Mickey a Minnie
ZPĚT

Módní a přestrojit nejhranější hry

Zpracování a barvení Spongebob Hrát ►

Zpracování a barvení Spongebob

4
4 z 10 - 4894 hlasů
Odehrané
77895
krát

Pokud klepnete na tlačítko v pravém panelu této hře SpongeBob můžete změnit barvu oblečení Bob, ale také všechny barvy ve scéně, ve které se nachází on. Pouze stiskněte každé tlačítko a vybraná položka změní barvu. Po dokončení si můžete vytisknout snímky, které jste vytvořili. Můžete vypnout zvuk stiskem tlačítka reproduktoru. Chcete-li začít znovu, klepněte na tlačítko Obnovit.Zábavn ...

Šaty vašich Sega Sonic znaků Hrát ►

Šaty vašich Sega Sonic znaků

4
4 z 10 - 14472 hlasů
Odehrané
74517
krát

Zvěře, aby byly schopny přizpůsobit své oblíbené SEGA, Sonic, by mohla změnit vlasy, brýle, rukavice, boty a vše, co chtějí dělat jinak a pokaždé s Vaší vlastní kolekce.