Hry Zdarma

Vytvořit monstra

Hry módní a přestrojit

Vytvořit monstra

Vytvořit monstra Hodnocení: 5/10

Vytvořit monstra hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Bavte se vytvořit vlastní monstrum! Můžete změnit barvu pleti a přidat nebo odebrat součásti tolik, kolik chcete. Mají velké oči a malé na trh. Svatba může být otevřený nebo úsměv. Zkombinujte barvy pokožky s skvrny. Obří oči nebo malé oči. Můžete vytvořit monstrum s rohy, dva, čtyři, nebo vše, co chcete. A jakékoli velikosti. Máte všechny prvky, aby na části těla. Zábavné a originální vytvořit bytosti. Perfektní hra pro děti. Můžete vytisknout snížit Papír monstra vtipné postavy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 28420 krát on-line. Pořadí 664 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 2060 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 28420 krát
Vytvořit monstra

Aktivity pro děti, ve které budete muset vytvořit monstra. Modré monstrum, které si můžete dát barevné skvrny. Stvoření s velmi dlouhými pažemi. Můžete si vybrat velikost a tvar očí. Mají mnoho rohy různých velikostí na výběr, ale můžete použít také tyto formy, aby na jiných částech těla, jako jsou drápy. Ústa mohou být s úsměvem nebo tesáky zuby. Vytvořte si legraci bytí, které si můžete dát všechny oči, rohy nebo krku, které chcete. Po dokončení si můžete vytisknout výsledek bavit monstrum vyzdobit nebo vzít do školy.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Vytvořit monstra pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Módní a Přestrojit flash hra s názvem Vytvořit monstra. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Vytvořit monstra , a to se vztahuje k Módní a Přestrojit. Naše nová hra Vytvořit monstra je jedna z nejlepších her Módní a Přestrojit najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Vytvořit monstra, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Vytvořit monstra
ZPĚT

Módní a přestrojit nejhranější hry

Mickey a Minnie Hrát ►

Mickey a Minnie

5
5 z 10 - 26362 hlasů
Odehrané
280985
krát

Roztomilé myši zdobit. V této hře budete muset oblékat Tyto pěkné myší nahoru. Vyberte si oblečení, které oba mohou nosit, a bavte se! Oděvy pro nejmilovanější děti. V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se! Můžete si vybrat některé modely oblečení dát hráče ve hře. Máte boty pro obě strany. Můžete si vybrat šaty a košili pro ně ...

Zpracování a barvení Spongebob Hrát ►

Zpracování a barvení Spongebob

4
4 z 10 - 4894 hlasů
Odehrané
77613
krát

Pokud klepnete na tlačítko v pravém panelu této hře SpongeBob můžete změnit barvu oblečení Bob, ale také všechny barvy ve scéně, ve které se nachází on. Pouze stiskněte každé tlačítko a vybraná položka změní barvu. Po dokončení si můžete vytisknout snímky, které jste vytvořili. Můžete vypnout zvuk stiskem tlačítka reproduktoru. Chcete-li začít znovu, klepněte na tlačítko Obnovit.Zábavn ...

Šaty vašich Sega Sonic znaků Hrát ►

Šaty vašich Sega Sonic znaků

4
4 z 10 - 14470 hlasů
Odehrané
74194
krát

Zvěře, aby byly schopny přizpůsobit své oblíbené SEGA, Sonic, by mohla změnit vlasy, brýle, rukavice, boty a vše, co chtějí dělat jinak a pokaždé s Vaší vlastní kolekce.