Hry Zdarma

Zdobit Paris Hilton

Hry módní a přestrojit

Zdobit Paris Hilton

Zdobit Paris Hilton Hodnocení: 5/10

Zdobit Paris Hilton hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jeden z nejznámějších lidí na světě je Paris Hilton, milionář, který by měl pomoci šaty v této hře, která simuluje den nakupování. Paris Hilton je velmi slavný člověk pro své velké dědictví a jeho výstřednosti, ale také byl vystupoval v časopisech pro jeho soukromého života. Dnes je dívka pryč nakupování a vy budete muset pomoci s nákupy. V oknech módních obchodů tam šatů a doplňků, můžete kliknout na nich vyzkoušet různé šaty.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8914 krát on-line. Pořadí 2548 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 194 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8914 krát
Zdobit Paris Hilton

Představte si, že jste novinář a máte fotografovat americký model. Bude-li tisknout fotografie, Paris Hilton, když jste perfektní. V různých pouličních obchodů není vystaven oblečení, stačí kliknout na položky, které se zobrazují na něj. Osoba, známá jako bulvární za peníze a věci, které dělají. Byl modelka, zpěvačka a televizní moderátorka. Tady jde nakupovat v nejexkluzivnější a potřebuje vaši pomoc, vybrat si mezi různými modely obchody.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zdobit Paris Hilton pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Módní a Přestrojit flash hra s názvem Zdobit Paris Hilton. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zdobit Paris Hilton , a to se vztahuje k Módní a Přestrojit. Naše nová hra Zdobit Paris Hilton je jedna z nejlepších her Módní a Přestrojit najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zdobit Paris Hilton, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zdobit Paris Hilton
ZPĚT

Módní a přestrojit nejhranější hry

Mickey a Minnie Hrát ►

Mickey a Minnie

5
5 z 10 - 26362 hlasů
Odehrané
280985
krát

Roztomilé myši zdobit. V této hře budete muset oblékat Tyto pěkné myší nahoru. Vyberte si oblečení, které oba mohou nosit, a bavte se! Oděvy pro nejmilovanější děti. V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se! Můžete si vybrat některé modely oblečení dát hráče ve hře. Máte boty pro obě strany. Můžete si vybrat šaty a košili pro ně ...

Zpracování a barvení Spongebob Hrát ►

Zpracování a barvení Spongebob

4
4 z 10 - 4894 hlasů
Odehrané
77612
krát

Pokud klepnete na tlačítko v pravém panelu této hře SpongeBob můžete změnit barvu oblečení Bob, ale také všechny barvy ve scéně, ve které se nachází on. Pouze stiskněte každé tlačítko a vybraná položka změní barvu. Po dokončení si můžete vytisknout snímky, které jste vytvořili. Můžete vypnout zvuk stiskem tlačítka reproduktoru. Chcete-li začít znovu, klepněte na tlačítko Obnovit.Zábavn ...

Šaty vašich Sega Sonic znaků Hrát ►

Šaty vašich Sega Sonic znaků

4
4 z 10 - 14470 hlasů
Odehrané
74194
krát

Zvěře, aby byly schopny přizpůsobit své oblíbené SEGA, Sonic, by mohla změnit vlasy, brýle, rukavice, boty a vše, co chtějí dělat jinak a pokaždé s Vaší vlastní kolekce.