Hry Zdarma

Kostýmy Rihanna

Hry módní a přestrojit

Kostýmy Rihanna

Kostýmy Rihanna Hodnocení: 5/10

Kostýmy Rihanna hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Rihanna je jedním z největších superhvězd v dnešním světě. Ona je na hřebenu vlny v hudebním světě a nyní je takémódní ikonou! Musíte se oblékat Rihanna, individualitu a osobitý styl. Chcete-li začít zvolit účes pro ni, můžete si vybrat z mnoha různých a originálních střihů vlasů. Po make-up s kompletní sadou na vaší dispozici. Když jste hotovi, můžete kombinovat různé šaty mají skvělý kostým pro vaši zábavu. Dokončete práci s módní doplněk jako šperky nebo boty. Klikněte pro zobrazení Rihana konec a chodit po červeném koberci.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 16547 krát on-line. Pořadí 1256 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 814 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 16547 krát
Kostýmy Rihanna

Módní hra, ve které budete muset make-up a šaty zpěvačka Rihana. Hra začíná s účesem, musíte vidět, že účes vám vyhovuje nejlépe. Mají různé paruky v různých stylů a barev vybrat jeden pro ni. Pak jsme šli na make-up, kde máte mnoho odstínů pro vaši pokožku, oči nebo rty. Odtud jsme šli do sprchy, kde máte šaty, košile, kalhoty nebo šaty z čeho vybírat. Elegance je v příslušenství, takže na konci všech vyhledávání na něj patří mezi nejlepší boty, boty, ponožky, šperky a jiné doplňky ve velkém stylu. Po dokončení všech, klikněte na povrch, takže uvidíte, jak Rihana pochodovat po červeném koberci a Flash Photo novináři to.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Kostýmy Rihanna pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Módní a Přestrojit flash hra s názvem Kostýmy Rihanna. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Kostýmy Rihanna , a to se vztahuje k Módní a Přestrojit. Naše nová hra Kostýmy Rihanna je jedna z nejlepších her Módní a Přestrojit najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Kostýmy Rihanna, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Kostýmy Rihanna
ZPĚT

Módní a přestrojit nejhranější hry

Mickey a Minnie Hrát ►

Mickey a Minnie

5
5 z 10 - 26362 hlasů
Odehrané
280985
krát

Roztomilé myši zdobit. V této hře budete muset oblékat Tyto pěkné myší nahoru. Vyberte si oblečení, které oba mohou nosit, a bavte se! Oděvy pro nejmilovanější děti. V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se! Můžete si vybrat některé modely oblečení dát hráče ve hře. Máte boty pro obě strany. Můžete si vybrat šaty a košili pro ně ...

Zpracování a barvení Spongebob Hrát ►

Zpracování a barvení Spongebob

4
4 z 10 - 4894 hlasů
Odehrané
77613
krát

Pokud klepnete na tlačítko v pravém panelu této hře SpongeBob můžete změnit barvu oblečení Bob, ale také všechny barvy ve scéně, ve které se nachází on. Pouze stiskněte každé tlačítko a vybraná položka změní barvu. Po dokončení si můžete vytisknout snímky, které jste vytvořili. Můžete vypnout zvuk stiskem tlačítka reproduktoru. Chcete-li začít znovu, klepněte na tlačítko Obnovit.Zábavn ...

Šaty vašich Sega Sonic znaků Hrát ►

Šaty vašich Sega Sonic znaků

4
4 z 10 - 14470 hlasů
Odehrané
74194
krát

Zvěře, aby byly schopny přizpůsobit své oblíbené SEGA, Sonic, by mohla změnit vlasy, brýle, rukavice, boty a vše, co chtějí dělat jinak a pokaždé s Vaší vlastní kolekce.