Hry Zdarma

Oblékání domácí pracovníky

Hry módní a přestrojit

Oblékání domácí pracovníky

Oblékání domácí pracovníky Hodnocení: 2/10

Oblékání domácí pracovníky hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete muset oblékat číšníci a servírky v domě na party, máte všechny uniformy si můžete vybrat, jak chcete být elegantní. Se oblékat, vyberte jednu z nich (kliknutím myši) a zvolit oblečení (kliknutím na boty, vlasy, kalhoty, košile, sukně, ponožky a posuvné desky na těle člověka). Po dokončení jednoho, budete dělat to samé s druhou. Mají spoustu uniforem pro pracovníky v domácnosti jako číšníci, kuchaři, lokajové, atd.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10727 krát on-line. Pořadí 1964 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 2.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnocení na základě 308 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10727 krát
Oblékání domácí pracovníky

Hra, kde musíte oblékat číšníka. Výběr servírka oblečení na party. Veškeré oblečení, které bude nosit služebníky domu. Veškeré služby v domácnosti, musí být dobře oblečený, elegantní a upravený. Takže budete mít celou skříně plné uniforem pro všechny z nich. Mít vše práci, kterou děláte, protože každý jako kuchař, číšník, sluha, řidič, apod. Každá úloha musí nosit oblek podle úkolu. Musíte si vybrat oblečení pro muže i ženy.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Oblékání domácí pracovníky pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Módní a Přestrojit flash hra s názvem Oblékání domácí pracovníky. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Oblékání domácí pracovníky , a to se vztahuje k Módní a Přestrojit. Naše nová hra Oblékání domácí pracovníky je jedna z nejlepších her Módní a Přestrojit najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Oblékání domácí pracovníky, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Oblékání domácí pracovníky
ZPĚT

Módní a přestrojit nejhranější hry

Mickey a Minnie Hrát ►

Mickey a Minnie

5
5 z 10 - 26362 hlasů
Odehrané
280985
krát

Roztomilé myši zdobit. V této hře budete muset oblékat Tyto pěkné myší nahoru. Vyberte si oblečení, které oba mohou nosit, a bavte se! Oděvy pro nejmilovanější děti. V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se! Můžete si vybrat některé modely oblečení dát hráče ve hře. Máte boty pro obě strany. Můžete si vybrat šaty a košili pro ně ...

Zpracování a barvení Spongebob Hrát ►

Zpracování a barvení Spongebob

4
4 z 10 - 4894 hlasů
Odehrané
77613
krát

Pokud klepnete na tlačítko v pravém panelu této hře SpongeBob můžete změnit barvu oblečení Bob, ale také všechny barvy ve scéně, ve které se nachází on. Pouze stiskněte každé tlačítko a vybraná položka změní barvu. Po dokončení si můžete vytisknout snímky, které jste vytvořili. Můžete vypnout zvuk stiskem tlačítka reproduktoru. Chcete-li začít znovu, klepněte na tlačítko Obnovit.Zábavn ...

Šaty vašich Sega Sonic znaků Hrát ►

Šaty vašich Sega Sonic znaků

4
4 z 10 - 14470 hlasů
Odehrané
74194
krát

Zvěře, aby byly schopny přizpůsobit své oblíbené SEGA, Sonic, by mohla změnit vlasy, brýle, rukavice, boty a vše, co chtějí dělat jinak a pokaždé s Vaší vlastní kolekce.