Hry Zdarma

Dosažení Cíle

Hry plošinovka

Dosažení cíle

Dosažení Cíle Hodnocení: 5/10

Dosažení cíle hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Dosažení V této platformy hru, se musíte dostat, že basketbalový míč dorazí k cíli, aniž by míč jde mimo obrazovku. K dosažení svého cíle, můžete použít kláves se šipkami přemístit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10952 krát on-line. Pořadí 1991 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 256 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10952 krát
Dosažení Cíle

platformy hra, basketbal míč, dorazí do cíle,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Dosažení Cíle pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Plošinovka flash hra s názvem Dosažení Cíle. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Dosažení Cíle , a to se vztahuje k Plošinovka. Naše nová hra Dosažení Cíle je jedna z nejlepších her Plošinovka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Dosažení Cíle, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Dosažení Cíle
ZPĚT

Plošinovka nejhranější hry

Chytit Mince a Diamanty Hrát ►

Chytit mince a diamanty

6
6 z 10 - 1148 hlasů
Odehrané
18480
krát

V této platformy hry, musíte zvolit blondýnku nebo tmavé dívka. Když jste si vybrali dívku, musíte sbírat mince a diamoknds, ale třeba dbát zvýšené opatrnosti se zvířaty a špejlemi, protože můžete přijít o život v případě, že zvířata dotek, nebo pokud spadnete do špejlí. Chcete-li zabíjet zvířata, budete muset skákat přes ně. Pomocí kláves se šipkami pohybovat a mezerníkem skákat.

Chytání Diamanty Hrát ►

Chytání diamanty

5
5 z 10 - 864 hlasů
Odehrané
18386
krát

Náročný výstup ze s 2 epizody a 18 obrazovek. V této hře musíte sbírat mince a diamanty, střílet nepřátele a vyhnout se pádům. Pro to, jste puls šipka vlevo pohyb doleva, šipka vpravo se přesunete vpravo, šipkou dolů na kachnu, šipka nahoru a dopis s skočit, dopis spustit klávesu Ctrl a písmeno d střílet, mezerníku bloku a písmeno m do zapnout nebo hudby.

Skokan Hrát ►

Skokan

6
6 z 10 - 116 hlasů
Odehrané
9307
krát

V této plošinovka, musíte chytit mince, které se objevují na různých platformách. Pozor robotů, které útočí vás a zabiju tě, když se jich dotknete. Aby se vyhnul zabití roboti budou muset dostat jablka a hvězdy, budete růst ve velikosti. Pomocí kláves se šipkami pohybovat a šipku nahoru pro skok. Dotkněte se otazníky pro extra ceny. Shromažďovat všechny mince obry možné mít více bodů. Vyhnout se všechny roboty, které se snaž ...