Hry Zdarma

Nitro, superhrdina

Hry plošinovka

Nitro, superhrdina

Nitro, superhrdina Hodnocení: 5/10

Nitro, superhrdina hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hra inspirovaná klasickou Mario Bros, pomocí kláves se šipkami a tlačítko Z pro skok, musíte sbírat všechny hvězdy na body, vyhnout se vše, co vás může i zabít. Grafika a pohybu postav jsou velmi dobré. Rozhodně hra, mít ho ve svých oblíbených a můžete hrát, kdykoli budete chtít

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5333 krát on-line. Pořadí 3699 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 0 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5333 krát
Nitro, superhrdina

Jsou velmi klasický inspirované velkými Mario Bros hry platforem, vypočítat skoky, shromažďovat všechny hvězdy můžete, a tak se hromadí život, přestěhovat se do následujících obrazovek. Dejte si pozor, tam jsou prvky, které nelze přeskočit, a vy můžete jen vyhnout.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Nitro, superhrdina pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Plošinovka flash hra s názvem Nitro, superhrdina. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Nitro, superhrdina , a to se vztahuje k Plošinovka. Naše nová hra Nitro, superhrdina je jedna z nejlepších her Plošinovka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Nitro, superhrdina, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Nitro, superhrdina
ZPĚT

Plošinovka nejhranější hry

Chytit Mince a Diamanty Hrát ►

Chytit mince a diamanty

6
6 z 10 - 1148 hlasů
Odehrané
18512
krát

V této platformy hry, musíte zvolit blondýnku nebo tmavé dívka. Když jste si vybrali dívku, musíte sbírat mince a diamoknds, ale třeba dbát zvýšené opatrnosti se zvířaty a špejlemi, protože můžete přijít o život v případě, že zvířata dotek, nebo pokud spadnete do špejlí. Chcete-li zabíjet zvířata, budete muset skákat přes ně. Pomocí kláves se šipkami pohybovat a mezerníkem skákat.

Chytání Diamanty Hrát ►

Chytání diamanty

5
5 z 10 - 864 hlasů
Odehrané
18420
krát

Náročný výstup ze s 2 epizody a 18 obrazovek. V této hře musíte sbírat mince a diamanty, střílet nepřátele a vyhnout se pádům. Pro to, jste puls šipka vlevo pohyb doleva, šipka vpravo se přesunete vpravo, šipkou dolů na kachnu, šipka nahoru a dopis s skočit, dopis spustit klávesu Ctrl a písmeno d střílet, mezerníku bloku a písmeno m do zapnout nebo hudby.

Dosažení Cíle Hrát ►

Dosažení cíle

5
5 z 10 - 256 hlasů
Odehrané
10976
krát

Dosažení V této platformy hru, se musíte dostat, že basketbalový míč dorazí k cíli, aniž by míč jde mimo obrazovku. K dosažení svého cíle, můžete použít kláves se šipkami přemístit.