Hry Zdarma

svět sopek

Hry plošinovka

Svět sopek

Svět sopek Hodnocení: 4/10

Svět sopek hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cesta přes světě sopek as you go kolem výzvy, které vám nabízí každé z obrazovek. Nacházíte se ve světě sopek, které zničily téměř celou planetu, měli byste vzít turné uhýbat všechny překážky, které vám navrhnout jednotlivé obrazovky.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5922 krát on-line. Pořadí 3689 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 6 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5922 krát
svět sopek

Utíkejte nebezpečí a překonat každou úroveň hry. Cesta přes světě sopek překračujícími každé z obrazovek. Herní obrazovky, kde budete muset jít kolem úrovně do úrovně. Monsters, nebezpečí, výzvy, problémy a všechny problémy, které najdete v každé úrovni.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem svět sopek pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Plošinovka flash hra s názvem svět sopek. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra svět sopek , a to se vztahuje k Plošinovka. Naše nová hra svět sopek je jedna z nejlepších her Plošinovka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem svět sopek, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

svět sopek
ZPĚT

Plošinovka nejhranější hry

Chytit Mince a Diamanty Hrát ►

Chytit mince a diamanty

6
6 z 10 - 1148 hlasů
Odehrané
18604
krát

V této platformy hry, musíte zvolit blondýnku nebo tmavé dívka. Když jste si vybrali dívku, musíte sbírat mince a diamoknds, ale třeba dbát zvýšené opatrnosti se zvířaty a špejlemi, protože můžete přijít o život v případě, že zvířata dotek, nebo pokud spadnete do špejlí. Chcete-li zabíjet zvířata, budete muset skákat přes ně. Pomocí kláves se šipkami pohybovat a mezerníkem skákat.

Chytání Diamanty Hrát ►

Chytání diamanty

5
5 z 10 - 864 hlasů
Odehrané
18515
krát

Náročný výstup ze s 2 epizody a 18 obrazovek. V této hře musíte sbírat mince a diamanty, střílet nepřátele a vyhnout se pádům. Pro to, jste puls šipka vlevo pohyb doleva, šipka vpravo se přesunete vpravo, šipkou dolů na kachnu, šipka nahoru a dopis s skočit, dopis spustit klávesu Ctrl a písmeno d střílet, mezerníku bloku a písmeno m do zapnout nebo hudby.

Dosažení Cíle Hrát ►

Dosažení cíle

5
5 z 10 - 256 hlasů
Odehrané
11084
krát

Dosažení V této platformy hru, se musíte dostat, že basketbalový míč dorazí k cíli, aniž by míč jde mimo obrazovku. K dosažení svého cíle, můžete použít kláves se šipkami přemístit.