Hry Zdarma

Pokemon Základní Obránce

Hry Pokemon

Pokemon Základní Obránce

Pokemon Základní Obránce Hodnocení: 6/10

Pokemon Základní Obránce hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pokemon on-line hry zdarma, kde je nutné použít vaše Pokémony bránit základnu před útokem Pokémonů pokus volně. Vyberte si z několika původně Pokemon jako Pikachu, Charmander, Snorlax, Meowth a Togepi. Položte Pokemon na okrajích silnice, aby konečně dosáhnout své útoky nepřátel. Pokaždé, když porazit jedno vítězství diamanty a mohou zlepšit vaše obranné skupině.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 15302 krát on-line. Pořadí 1375 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 446 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 15302 krát
Pokemon Základní Obránce

Zdarma Pokemon hry, anime série, kde Pokémon trenéři vyberte Pokémony, se kterými se musí pro školení a soutěžit proti ostatním trenérům vyhrát medaili.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Pokemon Základní Obránce pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Pokemon flash hra s názvem Pokemon Základní Obránce. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Pokemon Základní Obránce , a to se vztahuje k Pokemon. Naše nová hra Pokemon Základní Obránce je jedna z nejlepších her Pokemon najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Pokemon Základní Obránce, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Pokemon Základní Obránce
ZPĚT

Pokemon Nejhranější Hry

Pokémon, čnící legendy Hrát ►

Pokémon, čnící legendy

6
6 z 10 - 40814 hlasů
Odehrané
445677
krát

Přesuňte kurzor myši do komína krystalů stejné barvy do věže. Kliknutím na tlačítka myši vytvořit věž fúze. Čím více budete krystaly zásobník najednou čas, tím více bodů dostanete z věže fúze. Nenechejte váš věže jdou do krystalu z různých barev, nebo vaše věže budou mít foukané sebe!

V honu Pokemon Hrát ►

V honu Pokemon

5
5 z 10 - 25728 hlasů
Odehrané
261448
krát

V této hře budete muset střílet všechny Pokemon vidíš, ale běžet rychle, takže si musím pospíšit.

Barva na Pikachu Hrát ►

Barva na Pikachu

6
6 z 10 - 34508 hlasů
Odehrané
258729
krát

Herní dítěte, že si budete muset dát barvu na Pokémon vidíte. Můžete kombinovat všechny barvy, které chcete a vyrobit si vlastní Pikachu. Pak můžete tisknout tvorbu výzdobě svého pokoje. A hru otevřít mysl a nápadité mozky