Hry Zdarma

Udělejte si Pucca Puzzle

Hry Pucca

Udělejte si Pucca Puzzle

Udělejte si Pucca Puzzle Hodnocení: 6/10

Udělejte si Pucca Puzzle hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jako Pucca? Náš sympatický přítel, jehož nejlepší přítel je ninja jménem Garu chce, abyste kompozici snímek znovu. Chcete-li dokončit puzzle, figurky kliknout (myší) a táhněte (s pohybem myši), aby se vešly dohromady tvoří postavu. Pucca je charakter v oživené sérii stejného jména, který byl vytvořen v Koreji a byl úspěšný v každé zemi na světě. Umístěte všechny kousky skládačky na dokončení obrázek a bavit čas. Seriál vysílal na Disney XD a také známý v současné době jako Pucca Disney.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 13458 krát on-line. Pořadí 1571 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 688 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 13458 krát
Udělejte si Pucca Puzzle

Pucca byl vytvořen jako kresleného seriálu na počítači být online pouze v Koreji, stal se velmi populární a měl animovaný seriál pro televizi vytvořené v Kanadě. Je to 10 a je veselý a odchozí, láska Garu, ninja. Pucca má nadpřirozenou sílu a může hrát na kytaru. Jedná se o společenský jev, jeden z nejoblíbenějších a ocenil dívek po celém světě. Existuje mnoho merchandising tohoto charakteru jsou batohy, mikiny, přívěsky, pera, boty, hodinky, náramky, náušnice, make-up, atd.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Udělejte si Pucca Puzzle pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Pucca flash hra s názvem Udělejte si Pucca Puzzle. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Udělejte si Pucca Puzzle , a to se vztahuje k Pucca. Naše nová hra Udělejte si Pucca Puzzle je jedna z nejlepších her Pucca najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Udělejte si Pucca Puzzle, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Udělejte si Pucca Puzzle
ZPĚT

Pucca Nejhranější Hry

Šít Pucca´s Obraz Hrát ►

Šít Pucca´s Obraz

4
4 z 10 - 4142 hlasů
Odehrané
54460
krát

V této hře, musíte ušít obraz Pucca je. Chcete-li šít obrázek, musíte kliknout na jedno z barev, které se nacházejí v pravé části obrazovky a kliknete na jeden bod obrazu s touto barvou. Pucca je fikce charakter v karikaturách série stejného jména.

Dostihy z Pucca a Garu Hrát ►

Dostihy z Pucca a Garu

6
6 z 10 - 2770 hlasů
Odehrané
27441
krát

Pucca a Garu bude závod pokračovat dalšími ninji a dívky mají pokud možno spustit, aniž by se je chytit. Mají celou řadu zbraní, které lze použít tak, aby se nechytili. Šílený hra, kde musíte spustit plnou rychlostí a mají velmi málo času, aby střílet několik zbraní, které máte k dispozici. Použijte klávesy zxc používat zbraně pro zastavení pronásledovatele. Pokud ninjas a dívky přijdou k tobě prohrát hru, musíte je pře ...

Skládačka z Pucca Hrát ►

Skládačka z Pucca

5
5 z 10 - 544 hlasů
Odehrané
13911
krát

Užijte si aby byl tento skládačky z Pucca. Chcete-li skládačky, musíte kliknout na kousky (s myší) a přetáhněte je (podle pohybu myši), aby si je. Pucca je karikatur série a její charakter vedení je Pucca.