Hry Zdarma

Skládačka z Pucca

Hry Pucca

Skládačka z Pucca

Skládačka z Pucca Hodnocení: 5/10

Skládačka z Pucca hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Užijte si aby byl tento skládačky z Pucca. Chcete-li skládačky, musíte kliknout na kousky (s myší) a přetáhněte je (podle pohybu myši), aby si je. Pucca je karikatur série a její charakter vedení je Pucca.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 13911 krát on-line. Pořadí 1515 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 544 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 13911 krát
Skládačka z Pucca

udělat puzzle, Kreslené puzzle, řada znaků,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Skládačka z Pucca pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Pucca flash hra s názvem Skládačka z Pucca. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Skládačka z Pucca , a to se vztahuje k Pucca. Naše nová hra Skládačka z Pucca je jedna z nejlepších her Pucca najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Skládačka z Pucca, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Skládačka z Pucca
ZPĚT

Pucca Nejhranější Hry

Šít Pucca´s Obraz Hrát ►

Šít Pucca´s Obraz

4
4 z 10 - 4142 hlasů
Odehrané
54460
krát

V této hře, musíte ušít obraz Pucca je. Chcete-li šít obrázek, musíte kliknout na jedno z barev, které se nacházejí v pravé části obrazovky a kliknete na jeden bod obrazu s touto barvou. Pucca je fikce charakter v karikaturách série stejného jména.

Dostihy z Pucca a Garu Hrát ►

Dostihy z Pucca a Garu

6
6 z 10 - 2770 hlasů
Odehrané
27441
krát

Pucca a Garu bude závod pokračovat dalšími ninji a dívky mají pokud možno spustit, aniž by se je chytit. Mají celou řadu zbraní, které lze použít tak, aby se nechytili. Šílený hra, kde musíte spustit plnou rychlostí a mají velmi málo času, aby střílet několik zbraní, které máte k dispozici. Použijte klávesy zxc používat zbraně pro zastavení pronásledovatele. Pokud ninjas a dívky přijdou k tobě prohrát hru, musíte je pře ...

Udělejte si Pucca Puzzle Hrát ►

Udělejte si Pucca Puzzle

6
6 z 10 - 688 hlasů
Odehrané
13458
krát

Jako Pucca? Náš sympatický přítel, jehož nejlepší přítel je ninja jménem Garu chce, abyste kompozici snímek znovu. Chcete-li dokončit puzzle, figurky kliknout (myší) a táhněte (s pohybem myši), aby se vešly dohromady tvoří postavu. Pucca je charakter v oživené sérii stejného jména, který byl vytvořen v Koreji a byl úspěšný v každé zemi na světě. Umístěte všechny kousky skládačky na dokončení obrázek a bav ...