Hry Zdarma

Zdobit Pucca

Hry Pucca

Zdobit Pucca

Zdobit Pucca Hodnocení: 6/10

Zdobit Pucca hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete muset oblékat Pucca, je oblíbená dívka z veškerého oblečení s tradičními barvami. Oblékat Pucca, musíte kliknout na oblečení, které se vám líbí, a přetáhněte ji na siluetu dívky. Pucca je postava v kresleném seriálu stejného jména. To je jihokorejský dívka, která má přítele, který je ninja. Je přátelský a oblíbená postava z dětí je velmi jednoduchá činnost, kterou si vyberete pro ni nějaké oblečení různých barev. Můžete kombinovat položky se vám líbí.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 11472 krát on-line. Pořadí 1876 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 244 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 11472 krát
Zdobit Pucca

Šaty až do románové postavy s různými oblečení. To je hra s Pucca, kreslená postavička. Už několik kusů oblečení a doplňků, které můžete kombinovat jak se vám líbí. Mít oblečení, žlutá, zelená, modrá, růžová, šedá. Můžete míchat barvy, jak chcete, aby se dívka vidět nápadně. Nebo chcete-li mu dát všechny šaty stejné barvy, jako kdyby to bylo jednotné jít do školy.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zdobit Pucca pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Pucca flash hra s názvem Zdobit Pucca. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zdobit Pucca , a to se vztahuje k Pucca. Naše nová hra Zdobit Pucca je jedna z nejlepších her Pucca najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zdobit Pucca, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zdobit Pucca
ZPĚT

Pucca Nejhranější Hry

Šít Pucca´s Obraz Hrát ►

Šít Pucca´s Obraz

4
4 z 10 - 4142 hlasů
Odehrané
54460
krát

V této hře, musíte ušít obraz Pucca je. Chcete-li šít obrázek, musíte kliknout na jedno z barev, které se nacházejí v pravé části obrazovky a kliknete na jeden bod obrazu s touto barvou. Pucca je fikce charakter v karikaturách série stejného jména.

Dostihy z Pucca a Garu Hrát ►

Dostihy z Pucca a Garu

6
6 z 10 - 2770 hlasů
Odehrané
27441
krát

Pucca a Garu bude závod pokračovat dalšími ninji a dívky mají pokud možno spustit, aniž by se je chytit. Mají celou řadu zbraní, které lze použít tak, aby se nechytili. Šílený hra, kde musíte spustit plnou rychlostí a mají velmi málo času, aby střílet několik zbraní, které máte k dispozici. Použijte klávesy zxc používat zbraně pro zastavení pronásledovatele. Pokud ninjas a dívky přijdou k tobě prohrát hru, musíte je pře ...

Skládačka z Pucca Hrát ►

Skládačka z Pucca

5
5 z 10 - 544 hlasů
Odehrané
13911
krát

Užijte si aby byl tento skládačky z Pucca. Chcete-li skládačky, musíte kliknout na kousky (s myší) a přetáhněte je (podle pohybu myši), aby si je. Pucca je karikatur série a její charakter vedení je Pucca.