Hry Zdarma

Pucca převleky

Hry Pucca

Pucca převleky

Pucca převleky Hodnocení: 6/10

Pucca převleky hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře šaty do Pucca, zobrazí se populární kreslená postavička. Některé z kostýmů, které se objevují v této hře se zdá převleky, jako jsou včely. Pokud máte rádi svět módy, můžete oblékat tuto dívku s nejlepší šaty, mít dobrou image. Mezi oblečení můžete vidět, jsou košile, ozdoby do vlasů a jiné doplňky, které můžete kombinovat jak se vám líbí. Mají různé barvy na výběr z modré, zelené, růžové a černé. Bavte se vytvořit vlastní módní design pro Pucca!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 11904 krát on-line. Pořadí 1775 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 302 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 11904 krát
Pucca převleky

Pucca animovaná postava je dívka, která hraje v oživené sérii vytvořené Boo Kyoung Kim v roce 2006. Původně tento znak byl navržen jako obraz společnosti, e-karty. Po úspěchu, Pucca se stala postava s velkým úspěchem. Nyní také se objeví ve hrách, jako je tento, kde máte na výběr různé oblečení, aby se oblékli Pucca. Její kreslený seriál byl vydán mnoha různých televizních značek.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Pucca převleky pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Pucca flash hra s názvem Pucca převleky. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Pucca převleky , a to se vztahuje k Pucca. Naše nová hra Pucca převleky je jedna z nejlepších her Pucca najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Pucca převleky, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Pucca převleky
ZPĚT

Pucca Nejhranější Hry

Šít Pucca´s Obraz Hrát ►

Šít Pucca´s Obraz

4
4 z 10 - 4142 hlasů
Odehrané
54460
krát

V této hře, musíte ušít obraz Pucca je. Chcete-li šít obrázek, musíte kliknout na jedno z barev, které se nacházejí v pravé části obrazovky a kliknete na jeden bod obrazu s touto barvou. Pucca je fikce charakter v karikaturách série stejného jména.

Dostihy z Pucca a Garu Hrát ►

Dostihy z Pucca a Garu

6
6 z 10 - 2770 hlasů
Odehrané
27441
krát

Pucca a Garu bude závod pokračovat dalšími ninji a dívky mají pokud možno spustit, aniž by se je chytit. Mají celou řadu zbraní, které lze použít tak, aby se nechytili. Šílený hra, kde musíte spustit plnou rychlostí a mají velmi málo času, aby střílet několik zbraní, které máte k dispozici. Použijte klávesy zxc používat zbraně pro zastavení pronásledovatele. Pokud ninjas a dívky přijdou k tobě prohrát hru, musíte je pře ...

Skládačka z Pucca Hrát ►

Skládačka z Pucca

5
5 z 10 - 544 hlasů
Odehrané
13911
krát

Užijte si aby byl tento skládačky z Pucca. Chcete-li skládačky, musíte kliknout na kousky (s myší) a přetáhněte je (podle pohybu myši), aby si je. Pucca je karikatur série a její charakter vedení je Pucca.