Hry Zdarma

Reálném Čase Akvária

Hry ryba

Reálném Čase akvária

Reálném Čase Akvária Hodnocení: 6/10

Reálném Čase akvária hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře budete plodná krásné a exotické ryby v unikátní akvárium-sim hlavolam. Jsou vaše ryby a jako skutečné ryby, musíte se o ně postarat. Můžete krmit, léčit, když onemocní a dělat spoustu dětí! Hra běží v pravém reálném čase, což znamená, že můžete najít nová a nová překvapení pokaždé, když zkontrolovat zpět do hry. Prodej potřeb, ozdoby a speciální chemikálie vašeho virtuálního zásobníku. Nezapomeňte si uložit trochu peněz, jen v případě, že potřebujete vyléčit vaše guppies když onemocní. Existuje více než 400 různých druhů ryb, k objevování, včetně 7 magie ryby! Budete moci najít?

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7277 krát on-line. Pořadí 3050 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 68 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7277 krát
Reálném Čase Akvária

To je jedna z těch her, které ve skutečnosti nemají objektivní a spoléhat se na to, jak zvládnout různé prvky, které najdete v něm. Tenhle je zejména o péči o živá zvířata, což znamená, že si musíte dávat pozor na to, jak jsou hladoví, například. Také jste plodná nových ryb guppies, takže dávejte pozor, ke kterému ryby chcete být spárován na ryby, protože výsledek může být docela ohromující. Pak, v závislosti na tom, jak v pohodě ryby, které vám chovat, můžete prodat za různé částky v hotovosti. S tímto hotovosti, můžete si koupit nové ryby, nové tanky a další spotřební materiál, jako jsou potraviny nebo růstových hormonů. Uděláte hru tak dlouho, jak chcete, protože můžete také výzkum potravin, ozdoby a inzeráty, které vám umožní mít nejlepší rybí obchod ve městě. Zdá se, že tato hra může pokračovat do nekonečna, takže nakonec to, když chcete, aby to skončilo!

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Reálném Čase Akvária pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Ryba flash hra s názvem Reálném Čase Akvária. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Reálném Čase Akvária , a to se vztahuje k Ryba. Naše nová hra Reálném Čase Akvária je jedna z nejlepších her Ryba najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Reálném Čase Akvária, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Reálném Čase Akvária
ZPĚT

Ryba nejhranější hry

Což Vodnář Hrát ►

Což vodnář

5
5 z 10 - 5640 hlasů
Odehrané
77349
krát

V této hře musíte stavět Vodnáře a hrajete Bejeweled. Po dokončení úrovně drahokamů, můžete si zakoupit prvky Vodnáře, které můžete. Chcete-li koupit prvky Vodnáře, kliknete na ikonu shop a vyberete ryby, zelenina, světla a balvan. Chcete-li přehrávat drahokamů, použijte klávesy se šipkami.

Virtuální akvárium Hrát ►

Virtuální akvárium

4
4 z 10 - 3634 hlasů
Odehrané
60816
krát

V této hře budete muset vytvořit virtuální akvárium. Musíte napsat a udržovat své vlastní virtuální akvárium. Chcete-li vytvořit, klikněte myší na ikonu v horní části obrazovky a vyberte kameny, vegetace, tvar, ryby, které se vám líbí. Můžete upravit jednotlivé položky, které se zobrazí na akvária. Všechny rostliny, ryby, pozadí, atd. Vše může být vybrán podle vašich představ. Pečujte o své vlastní virtuální akvári ...

Vytvořte si akvárium Hrát ►

Vytvořte si akvárium

5
5 z 10 - 3362 hlasů
Odehrané
39778
krát

V této hře, budete muset vytvořit svůj vlastní akvárium. Chcete-li to, budete muset hrát hru, ve které jsou některé postavy se objeví jako Candy Crush. Čísla jsou na náměstí a musíte dostat tři v řadě vodorovně nebo svisle, alespoň tři stejné. Údaje mohou být vyměněny za ty, které jsou na jeho straně. Když minete úrovně a získávat body, které můžete investovat do nákupu ryb nebo vodní " ...